Mobil Ağustos 5, 2020 19:00

POCO Sevenler Müjde! OnePlus Nord’a Yeni Rakip…

Artık malumunuz Çinliler arasında rekabet var. POCO şimdi OnePlus Nord'a rakip olabilecek yepyeni bir telefonla gündeme oturacak.
POCO Sevenler Müjde! OnePlus Nord’a Yeni Rakip…

OnePlus Nord’un ekranında sorun çıkmasıyla birlikte yeni alternatifler beklenirken POCO bir hamle yaptı. Telefonu satın alma konusunda henüz karar veremeyenler için POCO, Nord’a alternatif olarak yeni bir telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Bilgi, ürün pazarlama müdürü ve POCO’nun küresel sözcüsü Angus Kai Ho Ng’nin bir tweet’inden geliyor. Tweet, yeni bir POCO telefonun gelişini ima ediyor ve ayrıca #POCOcomingsoon hashtag’ine sahip. Resmi POCO Twitter hesabı da tweet’e cevap verdi ve yeni bir telefonun geldiğini doğruladı. Gelecek olan telefonun POCO F2 olduğu yönünde spekülasyonlar var. Ancak, bunu doğrulayacak hiçbir bilgi yok. Yine de, bunun aslında yeniden yapılandırılmış bir telefon olabileceği görüşü var. Henüz netleşmediyse de POCO’nun iyi bir haberle karşımıza çıkacağını öğrenmiş bulunuyoruz.

OnePlus Nord önümüzdeki aylarda Hindistan’da ciddi bir rekabete girecek. Örneğin, Pixel 4a Ekim ayında ülkede piyasaya sürülüyor ve bazı alıcılar Nord’u satın almak yerine Google’ın yeni orta segment Pixel’ini beklemek isteyebilir. Ayrıca Realme’nin de bir telefon duyurmasını bekliyoruz.

Gadgets 360’ta duyurulan F2’nin özellikleri dikkat çekici. Eğer bu yakınlarda tanıtılırsa Qualcomm Snapdragon 845 yonga seti, 6 GB RAM gibi özelliklere sahip olması muhtemel. Ancak henüz kamera özellikleri hakkında net bir bilgi yok. Bilgi edindikçe siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.