Mobil Ağustos 4, 2020 17:00

Ay Lütfen Allahım, Türkiye’ye Gelsin! Doogee N20 Pro…

Orta segmentte uygun fiyatlı alternatifler çıkmaya devam ediyor. Shenzhen merkezli Doogee N20 Pro telefonunu yakında piyasaya sürecek. Tam bir fiyat performans telefonu!
Ay Lütfen Allahım, Türkiye’ye Gelsin! Doogee N20 Pro…

Doogee N20 Pro nihayet 119 $ ‘lık uygun fiyata bazı ilginç özelliklerle piyasaya sürüldü. Cihazın başlıca özellikleri arasında 16 megapiksel ana kamera ile dörtlü arka AI kamera, Helio P60 SoC ve etkileyici bir 6.3 inç ekran bulunuyor. Akıllı telefon, orta sınıf segmentindeki rakiplere karşı yarışacak. Eşsiz çift katmanlı kaplama teknolojisi ve diğer görkemli özellikleri her kuruşa değer.

Akıllı telefon, sekiz çekirdekli bir işlemciye ve 800 MHz hızında ARM Mali-G72 GPU‘ya sahip 12 nm tabanlı bir Helio P60 SoC ile çalışıyor. Yonga seti, oyun oynamak gibi yoğun güç gerektiren görevleri sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir. Telefon, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolamanın tek bir depolama varyantında mevcuttur. Bununla birlikte, büyük boyutlu oyunları ve diğer medyaları indirirken herhangi bir depolama sorununu ortadan kaldıran harici microSD kart ile depolamayı 256 GB‘a kadar genişletebilirsiniz.

Ayrıca N20 Pro, 19:9 en boy oranına sahip büyük bir 6.3 inç FHD + damla çentikli ekrana sahiptir. Ekran, oyun oynarken ve film izlerken canlı bir izleme deneyimi sağlayacak kadar verimlidir.

Veee gelelim en merak edilen kısma. Arka tarafta, 16 megapiksel ana kamera, 3x optik zoom kamera ile 130 ° ultra geniş kamera lensi, 4 cm makro lens ve derinlik efekti sağlayan bir portre lensi bulunan dörtlü arka kamera modülü var. En iyi kamera donanımının yanı sıra, telefon aynı zamanda daha iyi fotoğraflar üretmek için AI algoritmaları tarafından kolaylaştırılan mükemmel bir yazılım da sunuyor. Etkileyici ve yüksek çözünürlüklü özçekimler için Samsung 16 megapiksel ön kamera içeren bir damla çentik var.

Ümit ediyoruz ülkemizde de satışa sunulur ve telefon fiyatlarının uçtuğu bir dönemde dertlere derman olur.

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.