Ana sayfa » Mobil » Asus Zenfone 7 ve Zenfone 7 Pro geliyor! Gümbür gümbür geliyorlar

Asus Zenfone 7 ve Zenfone 7 Pro geliyor! Gümbür gümbür geliyorlar

Asus Zenfone 7 ve Zenfone 7 Pro geliyor! Gümbür gümbür geliyorlar

Bugün ortaya çıkan Bluetooth SIF sertifikasına göre Asus Zenfone 7 ve Zenfone 7 Pro bize ne sunacak? Geliyor gelmekte olan…

Akıllı telefon pazarında rekabet her geçen gün daha da artıyor. Zira tüketicilerin pandemi sonrasında telefon alma biçimleri ciddi anlamda değiştir. Kullanım sürelerinin de uzadığını hatta önümüzdeki süreçte daha da uzayacağı tahmin ediliyor. Bundan dolayı da “6 ayda bir yeni model” saçmalığından mobil sektör kurtulacak gibi görünüyor. Asus ROG Phone 3 tanıtımı sonrasında Tayvanlı üretici gözünü yeni modellere çevirdi. Bir süredir haberlerini paylaştığımız Asus Zenfone 7 ve Zenfone 7 Pro bugün Bluetooth SIG sertifikası alırken karşımıza çıktı.

Her iki telefonun da Bluetooth 5.2 ile geldiğini bu sertifikadan görüyoruz. ZS670KS ve ZS671KS kod isimli telefonlardan Zenfone 7‘nin Snapdragon 865 ve Zenfone 7 Pro‘nun ise Snapdragon 865+ yonga setini kullanacağını görüyoruz. Bu da tanıtımın ksıa süre içinde yapılsa bile satışların Ekim ayında başlayabileceğini ortaya koyuyor.

Asus Zenfone 7’nin 6,7 inç boyutunda Full HD+ çözünürlüğünde bir ekran ile geleceği de kesinleşti. Bununla birlikte 16GB RAM ve 512GB Hafızaya sahip olacak telefonu heyecan içinde bekliyoruz. Hatırlayacaksınız, her Mobil Dünya Kongresi’nde Asus RAM şampiyonu Zenfone serisi bizler tanıtırdı. Bu sefer bize nasıl bir telefon tanıtılacak ve en önemlisi fiyat ne olacak bunu merakla bekliyoruz.

Bakalım yeni telefonları ile Asus bize ne sunacak?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.