Ana sayfa » Mobil » Hem Dayanıklı Hem Sony Kameralı! Umidigi Bison…

Hem Dayanıklı Hem Sony Kameralı! Umidigi Bison…

Hem Dayanıklı Hem Sony Kameralı! Umidigi Bison…

Umidigi firması, şimdilik Çin’de çok bilinen ve tercih edilen bir marka. Ancak Umidigi Bison Sony sensörlü kameraları ve darbeye dayanıklılığı ile oldukça cazip bir telefon olacak gibi görünüyor.

Umidigi 17 Ağustos’ta Umidigi Bison’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor. En son sızıntıya göre, Umidigi Bison Sony 48 MP ve 64 MP sensörlü birincil kameralara sahip iki modelde satışa sunulacak. Yan tarafa monte edilen parmak izi sensörünün ve tasarımının diğer yönlerinin varlığını gösteren bazı yeni render’lar da var.

"<yoastmark

Cihazın arka tarafında dörtlü arka kamera modülü ve ön tarafında delikli bir ekran görebiliriz. Sağlam tasarım, şık estetikle birlikte görülebilir. Cihazın sol tarafında bir güç düğmesi var. Ayrıca, telefonun her iki tarafında herhangi bir eylemi tamamlamak için kullanılabilecek özelleştirilebilir bir düğme görebilirsiniz. Kullanıcı, kamera işlevi, bas-konuş ve kolay kullanılabilirliğe yardımcı olan diğer işlevler arasında seçim yapabilir. Akıllı telefon, kolay erişim için yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahiptir.

Şimdiden, Umidigi Bison’un ön ve arka tarafında Sony sensörleri olması bekleniyor. Akıllı telefonun iki farklı kamera varyantında piyasaya sürülmesini bekliyoruz, çünkü yeni sızıntı 48 MP arka kamera hakkında ipucu veriyor. Önceki bazı sızıntılarda 64 MP arka kamera görülmüştü.

Umidigi Bison IP68 derecesine sahip darbeye dayanıklı, toz geçirmez ve su geçirmez bir cihaz olacaktır. 1.5m ila 2m su derinliği altında kolayca hayatta kalabilir. Küresel bant desteği ile Android 10 kullanacaktır. Yaklaşan sızıntılar ve söylentiler aracılığıyla daha fazla bilginin açığa çıkmasını bekliyoruz. Umidigi Bison, 17 Ağustos’ta efsane bir kamera ve sağlam bir tasarımla piyasaya sürülecek. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacğını şimdilik bilmiyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.