Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Samsung hız kesmiyor!!! Şimdi de bütçe dostu Galaxy A32 5G geliyor!

Samsung hız kesmiyor!!! Şimdi de bütçe dostu Galaxy A32 5G geliyor!

Samsung hız kesmiyor!!! Şimdi de bütçe dostu Galaxy A32 5G geliyor!

Güney Koreli teknoloji devi hız kesmiyor. Bir süredir Galaxy A42 modeli üzerine çalışan şirket, bu cihaza ek olarak bir de Galaxy A32 5G’yi duyuracak.

Akıllı telefon pazarının şüphesiz en iyi şirketlerinden biri olan Samsung, yeni cihazları ile kitlesini genişletmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere 5G‘nin yayılmasıyla beraber Çinli üreticiler mobil pazarı adeta hakim olmuş durumda. Ancak Koreli üretici, Çinli üreticilere boyun eğmemek için, bütçe dostu ve 5G‘li akıllı telefonları ile kaybettikleri müşterilerini tekrardan geri kazanmaya çalışıyor. Son çıkan raporlara göre 5G‘li  Galaxy A32, bütçe dostu fiyatı ile giriş segmentinde yerini yakında almaya başlayacak.

Galaxy A32 5G ile ilgili haberler GalaxyClub kaynağından geliyor. Bu kaynağın raporlarına göre cihaz, tıpkı serinin bir önceki modeli olan  Galaxy A31 gibi 48 megapiksellik bir ana kamera ile gelecek. Ancak bu sensöre, mevcut nesilde bulunan 5 megapiksel yerine 2 megapiksel derinlik sensörü de eşlik edecek.

SM-A326  model numarası ile sızdırılan Galaxy A32’nin varlığından zaten haberimiz vardı. Hatırlarsınız Samsung bu yılın başlarında; A12, A22, A32, A42, A52, A62, A72, A8 ve A92‘yi içeren yeni nesil cihazları için bir ticari marka başvurusunda bulunmuştu. Bugün ortaya çıkan bu sızıntı da Galaxy A32 5G’nin, yakın zamanda kullanıcıları ile buluşacağını ortaya koymuş oldu.

Bakalım Koreli üretici, 5G’li bütçe dostu telefonları ile mobil pazara damga vurabilecek mi? Bekleyip görelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.