Ana sayfa » Mobil » Nokia 3310’un akıllı versiyonu mübarek; “Gionee yeni telefonunda…”

Nokia 3310’un akıllı versiyonu mübarek; “Gionee yeni telefonunda…”

Nokia 3310’un akıllı versiyonu mübarek; “Gionee yeni telefonunda…”

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Gionee, yeni modeli ile sabah-akşam kullanıcıların yanında olacak. Yeni model büyük bir pile sahip olacak!

Geçtiğimiz yıl kumar borçları nedeniyle iflas ettiği lanse edilen bir süredir toparlanma süreci geçiren Gionee, yüksek pil gücüne sahip bir model ile TENAA‘da karşımıza çıktı. Bir süredir sessiz sedasız devam eden ve bazı pazarlarda hatırı sayılır kitlelere sahip olan şirket, yeni cihazını adeta Nokia 3310‘un halefi yapmak istiyor. Bir diğer deyişle; cihaz günlerce yetecek bir pil gücü ile birlikte geliyor.

TENAA listelerinde yer alan ve gerek tasarım hatlarıyla, gerekse büyük pili ve yeterli sayılabilecek özellikleri ile gün yüzüne çıkan yeni Gionee modeli, 10.000 mAh‘lik bir batarya ile birlikte gelecek. Aynı zamanda piyasadaki cihazlardan daha sağlam olacak. Bu da tasarım tarafında büyük dezavantajlar yaratacak. Daha öncesinde de büyük pillere sahip olan cihazları piyasaya süren şirket, Hindistan pazarına giriş yapan ilk Çinli üreticilerden biri.

Ortaya çıkan bilgilere göre 2.0GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemciden güç alacak olan yeni model, büyük ihtimalle MediaTek üretimi Helio‘lardan birisini üzerinde barındıracak. Aynı zamanda 4GB/6GB/8GB RAM ve 64GB/128GB/256GB dahili depolamayı da beraberinde getirecek. Bunlara ek olarak 5.72 inç HD+ çözünürlükte bir ekran ve 305 gram ağırlık ile kutudan çıkacak ve arkada 16MP, önde ise 8MP‘lik kameralara sahip olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.