Ana sayfa » PlayStation » PlayStation Plus Ağustos ücretsiz oyunları açıklandı! Oyunlar efsane!

PlayStation Plus Ağustos ücretsiz oyunları açıklandı! Oyunlar efsane!

PlayStation Plus Ağustos ücretsiz oyunları açıklandı! Oyunlar efsane!

PlayStation 4 sahiplerinin merakla beklediği PlayStation Plus Ağustos ücretsiz oyunları bugün açıklandı. Bu ay PS4 sahipleri oyuna doyacak gibi görünüyor.

Sony, PlayStation 4 ve PlayStation Plus abone sahiplerine ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Aylık 24.99 TL olan PS Plus üyelerine bu ay verilecek oyunlar da belli oldu. PlayStation Plus Ağustos ücretsiz oyunları arasındaCall of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve Fall Guys: Ultimate Knockout‘ın yer alması dikkat çekiyor.

Türkiye’de yükselen oyun fiyatlarından dolayı özellikle de konsol tarafında oyun satın almak büyük bir işkence haline gelmişti. 499 TL’yi bulan AAA yapımlardan dolayı konsol oyuncuları maalesef ki isyanlarda. Sony de Türkiye’deki bu yükselen oyun fiyatlarından dolayı oyunculara Ağustos ayında jest yapacak.

PlayStation Plus Ağustos ücretsiz oyunları

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered 28 Temmuz‘da ve Fall Guys: Ultimate Knockout 4 Ağustos‘ta indirmeye açılacak. Her iki oyun da 30 Ağustos 2020 tarihine kadar kütüphaneye eklenebilecek. Daha sonrasında ise bu iki oyunu da oynamak için PS Plus üyeliğinizin devam etmesi gerektiğini belirtelim.

Son olarak bu aya PS Plus sahiplerine NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica oyunlarının ücretsiz olarak sunulduğunu belirtelim. Bu oyunları 31 Temmuz 2020 tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilir ve ilerleyen aylarda da oynamaya devam edebilirsiniz.

PlayStation 5‘in çıkması ile oyun fiyatları maalesef ki 59.99 yerine 69.99 dolar olacak. Bu 10 dolarlık artışın Türkiye’de 70 TL yerine 150 TL olarak yansıtılacağını düşünüyoruz. Yani PS5’i almak ile iş bitmiyor bir de oyunlarına 650 TL para ayırmanız gerekecek….

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.