Ana sayfa » Mobil » Motorola Razr 2020 resmen göründü! İşte bu beee

Motorola Razr 2020 resmen göründü! İşte bu beee

Motorola Razr 2020 resmen göründü! İşte bu beee

Bir süredir farklı farklı görsellerini paylaştığımız Motorola Razr 2020 bugün ilk kez gerçek dünyada görüntülendi. Bu sefer olmuş Motorola Bey…

Katlanabilir telefon pazarına sonradan giriş yapan Motorola oldukça başarılı oldu. İlk nesil Motorola RAZR ile kullanıcıların beğenisini kazanan Motorola yeni bir bomba patlatmaya hazırlanıyor. Bir süredir detaylarını paylaştığımız Motorola Razr 2020 serisi bugün ilk kez kanlı canlı görüntülendi.

Evan Blass tarafından paylaşılan aşağıdaki görselin yeni nesil Motorola RAZR serisine ait olduğunu görüyoruz. İstiridye tasarımı ile karşımıza çıkan ilk nesil Motorola RAZR serisi o kadar beğenildi ki; Samsung‘un da Galaxy Z Flip adında bir telefon ile bu tasarımı geliştirdiğini gördük.

Motorola Razr 2020

Bugün sızan görsele baktığımızda ise Motorola‘nın bir önceki nesilde ciddi sorun  yaşadığı ekranın kasaya oturma sorununu giderdiğini görüyoruz. Özellikle geçtiğimiz dönemde ekranın altına toz girmesi, ayrılması ve ciddi anlamda oluklu bir yapı kalmasının önüne yeni nesil ultra ince cam teknolojisi sayesinde geçiliyor.

Yonga seti tarafında Snapdragon 765G yonga setinin telefonda olacağı da gelen sızıntılar arasında. Telefonda 5G desteği olacağını da belirtelim. Ön ekranın çözünürlüğü arttırılırken ekranın altında çiftli bir kamera kurulumu da bulunacak. Şimdilik ortaya çıkan detaylar bunlar ama kısa süre içinde yeni bilgilerin de paylaşılacağını söyleyebiliriz.

Motorola Türkiye pazarında temsil ediliyor mu bilemiyoruz ama bu ve buna benzer ürünleri ülkemizde de görmek istiyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.