Mobil Temmuz 27, 2020 16:00

Yeni Nesil iPad Mini Çok Şık! Tam Bir Fashion Modeli!

Çıtı pıtı bir iPad geliyor. Hem de manken gibi salına salına! Yeni nesil iPad Mini tasarımıyla göz doldururken özellikleriyle de can yakacak gibi görünüyor.
Yeni Nesil iPad Mini Çok Şık! Tam Bir Fashion Modeli!

Mevcut iPad Pro‘dan ilham alan bir tasarıma sahip olması beklenen iPad Mini hakkındaki söylentilere ve sızıntılara dayanarak tasarımcı Parker Ortolani, gelecekteki kompakt bir tablet için vizyonunu sergileyen konsept renderleri paylaştı. Tabii ki, bu tasarımcının kendi vizyonu, ancak sonuç oldukça ilgi çekici. Büyük olasılıkla yeni tablet bu şekilde gelecek.

Bununla birlikte, analist Ming-Chi Kuo daha önce 2021’de sunulacak olan yeni nesil iPad tabletin 8.5 veya 9 inçlik bir ekran alacağını bildirdi. Apple’ın mevcut sürümüne benzer bir gövdede görünmesi bekleniyor. Kuo, bu değişikliği, 6,7 inçlik bir ekrana sahip olması beklenen  iPad Mini ve iPhone 12 Pro Max‘in kullanımlarını açıkça ayırma ihtiyacıyla açıklıyor. Yani birbirine yakın boyutlarda olmaması isteniyor. Yeni cihazın ekranın 7,9 inç diyagonal olduğunu hatırlatalım.

Apple, iPad Mini’yi en son 2019’da güncelledi. Cihazın tasarımı, 2012’de gösterilen ailenin ilk modeliyle hemen hemen aynı kaldı. Ancak 2020 yılının modern donanım aygıtları yeni tablette olacak. Tablet, iPhone XS’e de güç veren ve ilk nesil Apple Pencil kalemini destekleyen güçlü Apple A12 Biyonik yonga seti ile birlikte piyasaya sürülecek.

Ülkemizdeki fiyatını ve kamera özelliklerini şimdiden merka ediyoruz. Tabletle ilgili ayrıntılar ortaya çıktıkça siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.