Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy M51; ne 5.000 mAh, ne 6.000 mAh! Trafo mu koydunuz?

Samsung Galaxy M51; ne 5.000 mAh, ne 6.000 mAh! Trafo mu koydunuz?

Samsung Galaxy M51; ne 5.000 mAh, ne 6.000 mAh! Trafo mu koydunuz?

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yeni Galaxy M51 cihazı ile günlere kafa tutacak! Cihaz büyük pili ile dikkat çekecek!

Son zamanlarda giriş ve orta segmente yoğunluk veren ve birçok cihaz ile pazarı çeşitlendiren Samsung, bu kez de yeni Galaxy M51 modeli ile gündeme geldi. Son birkaç aydır çeşitli iddialar ile karşımıza çıkan ve geçtiğimiz ay GeekBench testlerinde yer alan cihaz, bugün Wi-Fi Alliance‘da kullanıcılara göz kırptı. Peki yeni Samsung Galaxy M51 hangi bilgiler ile gündeme geldi?

Son olarak kamera tarafında netlik kazanan cihaz, Wi-Fi Alliance’da SM-M515F / DSN model numarası ile görüldü ve birtakım bilgiyi de bekleyenlerine sundu. Bu bilgilerden bazıları ise; cihazın Wi-Fi Direct özelliği olacağı ve Android 10 ile birlikte geleceği oldu. Tabi, çift SIM kart desteğini de unutmamak gerekiyor.

Ancak elbette Samsung Galaxy M51’in Wi-Fi Alliance’da yer alması; bize sunduğu bilgiler sebebiyle değil, tanıtım tarihinin son derece yaklaşması sebebiyle haberlerimizde. Öyle ki bu platformda görülen cihazlar, listelenmesinden sonraki iki ay içerisinde resmen tanıtılıyor. Bu da Galaxy M51’i çok yakında göreceğimizi gösteriyor.

Bu bilgiler dışında 6.5 inç delikli Super AMOLED ekranla birlikte gelecek olan cihaz, 8GB RAM ve 128GB dahili depolamayı beraberinde getirecek. Bunlara ek olarak Snapdragon 730‘dan güç alacak ve arka tarafta dörtlü kamera kurulumunu üzerinde barındıracak. Bu kurulum hakkında bildiğimiz şeyler ise; ana kameranın 64MP ve ikinci kameranın 12MP ultra geniş açılı olacağı. Son olarak cihaz hakkında ortaya atılan iddialar, 25W hızlı şarj destekli 7.000 mAh pile işaret ediyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.