Mobil Temmuz 26, 2020 21:00

Minikler İçin Kameralı Akıllı Saat! Huawei Watch 4X

Ebeveynlere özel duyuru! Çocuklarımızı takip etmemiz gittikçe zorlaşıyor ve dışarısı tehlikelerle dolu. Huawei Watch 4X sayesinde artık minikler daha güvende olacak.
Minikler İçin Kameralı Akıllı Saat! Huawei Watch 4X

Çocuklarımızın güvende olduklarını, onlara kötü niyetli insanların yaklaşmadığını bilmek ve bundan emin olmak isteriz, değil mi? İşte bu ürün tam size göre. Çift kameralı akıllı saat ile artık minikleri izlemek daha kolay. Huawei Watch 4X çocuklar için tasarlanmış bir olarak karşımıza çıkıyor. Yetişkinler için tasarlanan Watch 3 Pro 3 ay önce duyurulmuştu. Bu yeni akıllı saat de aşağı yukarı aynı zamanda tanıtılacak.

Akıllı saatin bir görüntüsü, birkaç gün önce duyurulacak olan Huawei Talk Band B6’nın ayrıntılarını yayınlayan aynı kaynak olan Weibo’da yayınlandı. Saatteki ikinci kamera sensörü 90 ° açıdadır. Kullanıcıdan uzağa bakacak şekilde ekranın üzerinde kamera vardır. Bu ikinci kamera, acil durumlarda çocuğun çevresini kaydetmek veya fotoğraf çekmek için kullanılabilir.

Saatin sağ tarafında iki kırmızı düğme vardır; biri “HOME” olarak işaretlidir İkincisi “FUN” butonudur ve iki kez basıldığında POWER tuşu görevi görür. Saatin sol tarafında ise SIM kart yerleştirme alanı vardır. Resimdeki saat kadranı saati, tarihi, pil seviyesini ve ayrıca kullanıcı tarafından atılan adım sayısını gösterir. Kayışta Huawei Watch 4X’in 5 ATM’ye kadar suya dayanıklı olduğunu söyleyen bir yazı var. Saatin 30 Temmuz’da tanıtılması bekleniyor.

Ülkemizde satışa sunulduğu takdirde fiyat bilgisini siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.