Ana sayfa » iPhone » iPhone 12 tanıtım tarihi ortaya çıktı! Pamuk eller cebe! Tabii cepte para varsa!

iPhone 12 tanıtım tarihi ortaya çıktı! Pamuk eller cebe! Tabii cepte para varsa!

iPhone 12 tanıtım tarihi ortaya çıktı! Pamuk eller cebe! Tabii cepte para varsa!

iPhone 12 tanıtım tarihi bugün sürpriz bir şekilde ortaya çıktı. Apple, koronavirüs salgınından dolayı planlarını değiştirmeyecek gibi görünüyor.

Apple’ın merakla beklenen iPhone 12 modelleri için her geçen gün yeni bilgi gelmeye devam ediyor. Kutusundan şarj adaptörü ve kulaklığı ile çıkmayacak olan iPhone 12 tanıtım tarihi ile bugün karşımıza çıktı. Apple’a yakınlığı ile bilinen kaynaklar, koronavirüs salgınından dolayı iPhone 12’nin tanıtımının erteleneceğini ve Eylül sonuna sarkabileceğini dile getirmişti. Ancak bu tahminler pek tutmayacak gibi görünüyor.

iHacktu isimli Twitter kullanıcısı, Apple’ın 8 Eylül 2020 tarihinde iPhone 12 etkinliğini düzenleyeceğini açıkladı. Online olarak düzenlenecek olan bu etkinlikte iPhone 12 ve 12 Pro, Apple Watch Series 6, AirPower ve yeni iPad modelleri tanıtılacak. 27 Ekim 2020 tarihinde ise Apple yine etkinlik düzenleyecek.

Risk almak istemeyen Apple, Ekim’deki etkinliğini de online olarak düzenleyecek. Bu etkinlikte ise iPad Pro, Apple Silicon işlemcili MacBook Air ve MacBook Pro modellerinin yanı sıra, Apple’ın artırılmış gerçeklik odaklı Apple Glass gözlüğü de tanıtılacak.

ARM tabanlı Apple Silicon işlemciye sahip Mac modellerini 2021 yılında satışa sunacak olan Apple, sektörün seyrini değiştirecek. Çünkü artık masaüstü işletim sisteminde mobil uygulamaları native olarak çalıştırmak mümkün hale gelecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.