Ana sayfa » Mobil » Galaxy Buds Live kesinleşti! Bezelye kulaklık geliyor!

Galaxy Buds Live kesinleşti! Bezelye kulaklık geliyor!

Galaxy Buds Live kesinleşti! Bezelye kulaklık geliyor!

Samsung’un bezelye şeklindeki yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Live bugün yazılım ile ortaya çıktı. İşte kulaklığın özellikleri.

Samsung‘un uzun bir süredir yeni kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı söyleniyordu. Tüm tasarımı sızan bu kulaklık, bezelyeye çok benzemesi ile dikkatleri üzerine çekmişti. 5 Ağustos’taki Galaxy Note 20 etkinliğinde tanıtılacak olan bu model, bugün resmi adıyla ortaya çıktı. Samsung, yeni kulaklığını Galaxy Buds Live olarak isimlendirecek gibi görünüyor.

Galaxy kulaklıklar için geliştirilen iOS uygulamasında ortaya çıkan yeni modelde, ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği de yer alacak. Equalizer ayarı da sunacak olan bu modelde, müzik kontroller için dokunmatik kısayollar yer alacak. Kulaklığı bul özelliği sayesinde telefona bağlı olduğu zamanlarda ses çalabileceğiniz bu modelin hem Android hem de iOS cihazlar ile uyumlu olacağını belirtelim. Apple ile Samsung’un arasındaki gerginlik nihayet son bulduğu için iOS’te de kulaklığı tam verimli bir şekilde kullanabileceksiniz.

Fiyat konusunda ise Samsung’un bu modeli daha uygun bir fiyattan satışa sunması bekleniyor. 169 dolar bandında olacağını düşündüğümüz kulaklık, muhtemelen Galaxy Note 20 Ultra modelini ön sipariş ile satın alanlara ücretsiz olarak verilecek. Samsung’un bu ön sipariş hediyelerinin diğer markalara da özellikle de Apple’a ilham kaynağı olmasını temenni ediyoruz.

Galaxy Buds Live

Son olarak Samsung’un 5 Ağustos’taki etkinlikte yeni katlanabilir telefonu Galaxy Fold 2’yi de tanıtacağını belirtelim. Yüksek ihtimalle, Galaxy Fold 2’yi alanlara bu kulaklık yine hediye edilecek gibi görünüyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.