Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi Note 10 Lite kamera inceleme – Abi ne yaptınız siz?

Xiaomi Mi Note 10 Lite kamera inceleme – Abi ne yaptınız siz?

Xiaomi Mi Note 10 Lite kamera inceleme – Abi ne yaptınız siz?

Xiaomi’nin orta segment pazarında harikalar yaratan telefonu Xiaomi Mi Note 10 Lite kamera inceleme ile sizlerleyiz. Bu kadar özelliği nasıl ekledin buna?

Akıllı telefon alırken en dikkat etiğimiz özelliklerden birisi de kamerası. Kamera tarafında çok iddialı telefonlar var. Özellikle Huawei ve OPPO gibi üreticilerin kameraya odaklandıklarını görüyoruz. Xiaomi de bu üreticilerde birisi. Özellikle yeni nesil Mi 10 serisinde dünyada ilk kez 108 megapiksel kamera sensörünü bizlere sunmayı başaran Çinli üretici oldukça başarılı oldu. Bugün de Xiaomi Mi Note 10 Lite kamera incelemesini sizlere sunmak istedik.

Telefonun kutu açılışını, pil testini ve detaylı incelemesini sizlerle paylaştık. Kamera incelemesi kalmıştı ve bugün bu incelemeyi de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Zira Xiaomi bu telefona öyle güzel kamera özellikleri eklemiş ki; işi sosyal medya olan birçok kişinin bu telefonu tercih edeceğini düşünüyoruz.

Dilerseniz videoya geçmeden önce Xiaomi Mi Note 10 Lite‘ın kamera özelliklerin yakından bakalım ve daha sonra incelemeye geçelim. Bu arada inceleme içinde hem kamera örneklerini hem de kamera arayüzünü görebileceksiniz. Bu fiyata bu kadar özellik, gerçekten fazla…

  • Arkada f/19 diyafram değerinde 64 Megapiksel Sony IMX686 sensörlü ana + 8 Megapiksel f/2.2 diyafram değerinde ultra geniş açılı lens, 5 Megapiksel f/2.4 diyafram değerinde makro, 2 Megapiksel f/2.4 diyafram değerinde derinlik sensörü
  • 16 Megapiksel f/2.4 diyafram değerine sahip ön kamera

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.