*
Ana sayfa » Mobil » Kırkpınar Güreşçisi Gibi Meydana Çıkıyor! Black Shark 3S

Kırkpınar Güreşçisi Gibi Meydana Çıkıyor! Black Shark 3S

Kırkpınar Güreşçisi Gibi Meydana Çıkıyor! Black Shark 3S

Oyuncu telefonlarında kıran kırana rekabet devam ediyor. Black Shark 3S Snapdragon 865+ ile huzurlarınızda… Çok canlar yakacak, çok!

Yakında yeni bir oyun akıllı telefonu geliyor. Lenovo Legion ve Asus ROG’un yeni rakibi: Black Shark 3S Snapdragon 865 Plus işlemci tarafından desteklenecek olabilir. Çünkü Black Shark 2 modeli Snapdragon 855+ ile gelmişti. Telefon bugün şirketin CEO’su tarafından ilan edildi. Black Shark’ın rakiplerine fark atabilmek için batarya ve kamera kısmında önemli iyileştirmeler yapması bekleniyor. Xiaomi uzun zamandır piyasayı domine ederken oyun tutkunları için ürettiği Black Shark alt markası ile büyük bir satış oranı yakaladı.

Black Shark

Black Shark

Black Shark’ın CEO’su Luo Yuzhou, Weibo’ya bugün “Son zamanlarda, büyük bir şeyin gerçekleşmek üzere olduğunu hissediyorum.” diyerek şifreli bir müjde verdi. Gönderi ayrıca resmi Black Shark hesabı tarafından alıntılandı. Şifreli mesajda tüm ayrıntılar açığa çıkmasa da, aslında “cihaz tanımlayıcısı”  olduğunu açıklayan Weibo oldu. Black Shark 3 ve Pro modellerinin Mart ayında duyurulmasıyla bazı detayları öğrenmiştik. Pro modeli 7.1 inç gibi oldukça büyük bir boyutla geldi ve çözünürlüğü 3120 x 1440 iken Pro olmayan model ise 6.67 inç ve çözünürlüğü 2400 x 1080. 65 Watt hızlı şarj özelliğinin bu modelde daha da gelişmesi bekleniyor. Realme’nin 125 Watt hızlı şarj çalışmaları devam ederken Xiaomi’nin de geri kalmayacağını tahmin ediyoruz.

Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Özellikleri ortaya çıktıkça paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.