Ana sayfa » Mobil » General Mobile GM 10 ile tanışın! Her şeyden biraz “daha” fazla

General Mobile GM 10 ile tanışın! Her şeyden biraz “daha” fazla

General Mobile GM 10 ile tanışın! Her şeyden biraz “daha” fazla

Bir süredir haberlerini yaptığımız General Mobile GM 10 bugün resmen tanıtıldı de etkileyici fiyatıyla da satışa sunuldu. Peki telefon bize ne sunuyor?

Yerli üreticiler son dönemde sessiz bir süreç yaşıyor. Bunun en büyük sebebi de takdir edersiniz ki; dolar kurundaki yüksek barem ve pandeminin sonuçları. Bir süredir haberlerini yaptığımız hatta Türkiye’de ilk kez bizim paylaştığımız General Mobile GM 10 bugün resmen karşımıza çıktı.

Büyük başarı yakalayan GM 9 Pro serisinden sonra GM 10 bize ne sunacak bunu önümüzdeki dönemde yapacağımız testlerde sizlerle paylaşacağız ama görünen o ki; General Mobile yeni telefonu ile bize daha fazlasını sunacak. Bugün “Daha Geniş, Daha Güçlü, Daha Fazla Kamera” mottası ile karşımıza çıkan GM 10‘nun arkada 13 megapiksel ana, 5 megapiksel geniş açı ve 2 megapiksel bokeh kamerası ile karşımıza çıkarak kamera tarafında iddiasını sürdürüyor.

6,52 inç boyutunda, damla çentikli, 20:9 ekran kasa formatında 269ppi yoğunluk sunan telefon kullanıcısına iyi bir deneyim sunmak istiyor. MediaTek Helio A25 yonga seti, 64GB Hafıza ve 3GB RAM gücü ile birlikte gelen GM 10‘nun 4.000 mAh pil gücü bulunuyor.

Ülkemizde bugün 1.799 TL fiyattan satışa sunulan bu ürün farklı garanti şartları ile de karşımızda. Bunları da önümüzdeki günlerde sizler için yapacağımız bir video ile paylaşacağız. Midnight Blue rengi ile de tasarıma önem veren kullanıcıları kendine hayran bırakacak yerli marka General Mobile‘ın ülkemiz pazarında ciddi bir başarı yakalamasını umuyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.