Mobil Temmuz 22, 2020 21:00

Uygun Fiyatlı Amiral Gemisi Katilleri Honor 9X Lite ve 20e

Acaba hangi telefonu alsam diye kara kara düşündüğümüz şu dönemde Honor'dan ilaç gibi iki arkadaş geliyor. Özellikleri tabii ki bir amiral gemisi olmasa da bütün işlerinizi rahatlıkla halledebileceğiniz, her keseye uygun telefonlar...
Uygun Fiyatlı Amiral Gemisi Katilleri Honor 9X Lite ve 20e

Honor 9X Lite ve Honor 20e artık İngiltere’de birkaç perakendeci aracılığıyla satışa sunuluyor. 9X Lite, Finlandiya’da görücüye çıktı – Google Play Hizmetleri ile birlikte geliyor. Telefon Kirin 710 yonga setini kullanıyor. Telefonun fiyatı 200 Sterlin. Zümrüt yeşili ve gece siyahı renklerinde geliyor. Bu telefonu sunan perakendecilerin ilerleyen günlerde diğer Avrupa ülkelerine de temin etmeleri bekleniyor. 9X Lite, 6.5 ”1080p + ekrana, arkada 48 MP kameraya ve önde 16 MP’ye sahiptir.

Honor 20e

Honor 20e

Honor 9X Lite standart microSD kartlarla genişletilebilen 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahiptir ancak nanoSIM yuvalarından biri, SD kart takıldığında işlevsiz kalır.

İkinci telefon Honor 20e, yani Honor 20 lite. Bu, önce İtalya’ya geldi ve şimdi 160 sterlinlik fiyatını ödemek istiyorsanız, İngiltere’de de var. 6.21 ”1080p + ekranla daha küçüktür ve aynı Kirin 710 yonga setini kullanır (bu nedenle Google uygulamaları yüklü olarak gelir). Boyut bir yana, diğer büyük fark kamera kurulumudur. Arkadaki ana kamera 24 MP sensöre sahip, ancak 8 MP ultra geniş açı (artı normal derinlik sensörü) de var. Özçekim kamerası da 8 MP’dir. Honor genel itibariyle kamera özelliklerinin iyi olmasıyla bilinir. Günlük hayatta sosyal medyaya yüklenen fotoğrafların oldukça iyi olacağını tahmin ediyoruz.

Ayrıca, depolama alanının 64 GB olduğunu ve daha fazlasına ihtiyacınız varsa yine hibrit bir microSD yuvası olduğunu unutmayın. Aralarından seçim yapabileceğiniz renk seçenekleri hayalet mavisi ve gece siyahıdır. Ülkemizde fiyatının vergilerle ne olacağını henüz bilmiyoruz ancak 203 ila 260 Dolar arası fiyatın yurtdışı için oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.