Ana sayfa » Mobil » Kendi gibi fiyatı da katlanabilen Galaxy Z Flip 5G resmen tanıtıldı!!!

Kendi gibi fiyatı da katlanabilen Galaxy Z Flip 5G resmen tanıtıldı!!!

Kendi gibi fiyatı da katlanabilen Galaxy Z Flip 5G resmen tanıtıldı!!!

Samsung’un bir süredir üzerine çalıştığı yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip 5G, bugün dudak uçuklatan fiyatı ile resmen tanıtıldı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 5 Ağustos’ta gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliğinden önce ilk bombasını patlattı. 5G destekli Galaxy Z Flip, bugün akşam saatlerinde resmen duyuruldu. Cihaz daha önceden de dediğimiz gibi 5G bağlantısı ve birkaç yeni özellik ile birlikte geliyor. Şirketin zaten 4G‘li bir Galaxy Z Flip modeli bulunuyordu; Ancak bugün duyurusu yapılan yeni model, 4G sürümüne kıyasla daha gelişmiş bir işlemci ve biraz daha arttırılmış bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor.

1.450 ABD doları(vergiler hariç 9.930 TL) olan bu telefon, 4G‘li Galaxy Z Flip’e kıyasla 70 dolarlık bir fiyat artış ile geliyor. Cihaz her ne kadar iyi olsa da, fiyatı ile kullanıcılarının yüzünü pek güldüremeyecek gibi görünüyor. Ancak Galaxy Z Flip 5G‘nin albenisi olan birkaç önemli özelliği de var tabii ki. Örneğin Koreli üretici bu telefonu, diğer katlanabilir telefonlara göre daha sağlam ürettiğini iddia ediyor. Bunun yanı sıra cihaz, serinin bir önceki modeline göre daha gelişmiş bir işlemci ile de gelecek; Z Flip 5G‘nin kalbi, geçtiğimiz haftalarda duyurulan Snapdragon 865 Plus ile atacak. Bildiğiniz üzere Snapdragon 865 Plus, normal Snapdragon 865′ göre %10’luk daha iyi bir performansla geliyor.

Galaxy-Z-Ayaklı-5G

Bu özelliklerin dışında şirket, yeni akıllı telefonunda çok fazla değişikliğe gitmedi. Bunun sebebi de bir sonraki katlanabilir telefon Galaxy Fold 2‘nin gelecek olmasından kaynaklanabilir.

Galaxy-Z-Ayaklı

Son olarak Galaxy Z Flip 5G‘nin, Ağustos ayında mobil pazarlarda yerini alacağını umut ediyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.