Mobil Temmuz 20, 2020 9:00

Kirin Yalan Oldu! Honor V40 Sürprizle Geliyor!

Huawei'nin alt firması Honor'un Kirin yonga setiyle gelmesine alışmıştık. Ancak bu kez beklediğimiz gibi olmayacak.
Kirin Yalan Oldu! Honor V40 Sürprizle Geliyor!

Dün, Huawei Mate 40 serisinin Çin dışındaki pazarlarda muhtemelen MediaTek’in işlemcilerinden biri olan farklı bir yonga setine sahip olabileceği ortaya çıktı. Bugün, bir sızıntı Honor V40 serisinin teknik özelliklerinde ne olacağını ortaya çıkardı ve dizilimin Dimensity 1000+ işlemci tarafından güçlendirileceğini gösteriyor.

Weibo’da paylaşılan seri, Kirin yonga setlerine değil, MediaTek’in Dimensity 1000+ işlemcisine sahip olacak. Ayrıca V40 Pro Plus’ın duyurulacak serinin ilki olabileceğini de belirtti. Serinin iddia edilen özellikleri şu şekildedir:

Honor V40 serisi alüminyum çerçeve ve cam ekranla geliyor. Honor V40 Pro Plus 120Hz ekrana sahip ve bunun dışında serinin diğer ürünlerinin ekran özelliği 90Hz olarak karşımıza çıkıyor. V40 Pro ve Pro Plus’ın ön kamerasında ToF 3D kamera da bulunurken küçük kardeşin sadece 32 MP Sony IMX616 sensörlü kamerası mevcut olacak. Tabii ki bu da oldukça iyi bir özellik. Arka kamerada ise V40 ile V40 Pro 64 MP Sony IMX686 kameraya sahipken; V40 Pro Plus, 48MP OV8C kameraya sahiptir. Telefonun Pro modelleri çift özçekim kamerasına sahip olduğu için ön kısmı iki delikli AMOLED ekran olacak.

Seri 40Watt kablolu hızlı şarj desteği ve 27 Watt kablosuz hızlı şarj desteğine sahip. Ancak Pro Plus bir sürprizle gelecek. 66 Watt Hızlı şarja sahip olması bekleniyor. İlerleyen zamanlarda fiyatı ortaya çıktığında sizlerle paylaşacağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.