Mobil Temmuz 19, 2020 20:00

iPad Air 2020 daha ucuz, daha iyi ve daha şey olacak!

Tablet pazarında oyunun kurallarını değiştirecek olan iPad Air 2020 ile ilgili bugün çok ilginç bilgiler ortaya çıktı. Bu sefer çok feci geliyor...
iPad Air 2020 daha ucuz, daha iyi ve daha şey olacak!

Tablet pazarında Apple rakipsiz bir şekilde yoluna devam ediyor. Samsung bu konuda elinden geldiğince Apple ile mücadele etmeye çalışsa da kullanıcı deneyimi tarafında Apple‘ın yanına yaklaşamıyor. Apple ise tablet konusunda biraz isteksiz bir süreç yaşıyordu ama pandemi sonrasında iPad satışlarındaki patlama iPad Air 2020 için herkesin beklentisini arttırdı.

Pandemiden sonra insanların alım kriterlerinde ciddi bir değişiklik başladı ve kullanıcılar “pahalı” olan ürünlerden uzaklaşmaya başladılar. İşte bunu gören Apple da yeni nesil iPad Air 2020‘nin fiyatını 499 dolar altında tutmayı hedefliyor. Apple analizleri ile ünlenen Ming-Chi Kuo tarafından açıklanan bilgilere göre Apple, Nisan ayında yeni nesil tabletini tanıtacak ve hemen ardından da kademeli olarak global pazarda bu ürünü farklı aksesuar çeşitleri ile satışa sunacak.

Yeni tabletin A13 Bionic yonga seti ve 10.8 inç ekrana sahip olacağını da belirtelim. Ekran takdir edersiniz ki; IPS LCD bir ekran olacak. Yoksa bu fiyatları görmemiz imkansız bir durum. Apple bize ne sunacak? Bunu hep birlikte göreceğiz ama fiyatların önümüzdeki dönemde satış arttırmak kaygısı ile daha da düşeceğini düşünüyoruz. Zira üreticiler daha fazla ürün satışı yapmak istiyorlar. iPad Air 2020‘nin 499 dolar altında çıkacak olması tam bir sürpriz oldu…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.