Mobil Temmuz 14, 2020 19:00

Ucuz telefon arayanlara; işte uygun fiyatlı Elephone Türkiye cihazları!

Haziran ayında resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapan Elephone, dört farklı model ile Türkiye pazarını çeşitlendiriyor! Peki bu cihazlar neler vaad ediyor?
Ucuz telefon arayanlara; işte uygun fiyatlı Elephone Türkiye cihazları!

Geçtiğimiz ay Türkiye pazarına resmen giriş yapan Elephone, özellikle uygun fiyatlı modelleri ile birçok insanın içini rahatlatıyor. Her ne kadar cihazlarında yüksek donanımlar kullanmasa da, fiyat bakımından oldukça yeterli modeller üreten şirket, bizimde ekip olarak yakından takip ettiğimiz işlere imza atıyor. Peki Elephone Türkiye pazarında ne kadar başarılı olur? Hangi modelleri satışta? Gelin bir bakalım..

Türkiye pazarına dört farklı model ile giriş yapan ve bu cihazları tasarım tarafında son derece başarılı kılan Elephone, pop-up‘dan tutun da damla çentikliye kadar her kitleye hitap eden cihazlar üretiyor. Bu cihaz tasarımlarından üçü ise, şirketin Türkiye pazarına sunduğu cihazlara şekil veriyor. Bu cihazlar da sınıflandığı takdirde; A7H ve U3H cihazları delikli (Infinity-O), A6 Max damla çentikli (Infinity-V) ve PX modeli pop-up kameralı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda bu cihazlardan pop-up kameralı olanının (Elephone PX) kutu açılışını Volkan MANAV YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Türkiye’de yer alan bu modellere baktığımız zaman ise;

Son dönemde gerek getirilen ek vergiler, gerekse kur farkları sebebiyle cihaz alamayan kullanıcılar, bir süre daha bekleyip herhangi bir Elephone modeli tercih edebilir; ancak şunu unutmamakta fayda var. Bu cihazlar giriş segmentine hitap eden, düşük bütçeli cihazlar. Yani bu cihazlara karşı olan beklentiniz, minimum seviyede olmalı. Ve evet, bu fiyatlar ne kadar düşerse; şirketin Türkiye’deki ömrü de o kadar uzun olur.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.