Oyun Haberleri Temmuz 14, 2020 9:00

Far Cry 6 geliyor! Breaking Bad’den tanıdık yüzler var!

Far Cry 6 geliyor! Breaking Bad’den tanıdık yüzler var!

Ubisoft, durdu durdu bombayı patlattı. Breaking Bad’den Gustavo Fring’in başrolde olduğu Far Cry 6 resmi olarak duyuruldu. İşte fiyatı ve çıkış tarihi.

Ubisoft‘un geçtiğimiz günlerde sızdırılan oyunu Far Cry 6, Ubisoft Forward etkinliğinde resmen tanıtıldı. Breaking Bad dizisinden Los Pollos Hermanos’un sahibi Gustavo Fring‘in başrolde olduğu oyun, gerek grafikleri gerekse de konusu ile oyuncuların beğenisini toplayacak gibi görünüyor.

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X için 18 Şubat 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun, PC platformunda oldukça uygun fiyatlarla satılıyor. Oyunun standart sürümü 269 TL, Gold sürümü 449 TL ve Ultimate sürümü ise 495 TL‘den satışa sunulmuş durumda. İş konsol tarafına gelince işler çirkinleşiyor. Oyunun düz DLC içermeyen standart sürümü PS4 ve Xbox One‘da 470 TL‘den satışa sunulacak. PS5 ve XSX fiyatı muhtemelen 680 TL civarında olacak.

Yara adı verilen bir tropikal bölgede geçecek olan oyunda, Yara‘nın diktatörü Anton Castillo, oğlu Diego ile ortalığı birbirine katıyor. Ülkeyi geçmişin parlak günlerine geri döndürme iddiasıyla başa geçen bu diktatör, paraya para demezken halkına zulm ediyor ve hiç bir zorbalıktan kaçınmıyor.

Bu diktatör rejimine karşı mücadele edeceğimiz oyun serinin altıncı kopyası olarak tarihe geçecek gibi görünüyor. Tutan bir formülü her seferinde konu ve silahları değiştirerek ısıtıp ısıtıp karşımıza sunan Ubisoft, yine ortalama bir oyun sunacak. FIFA ve PES serisinden bir farkı olmayan Far Cry, bakalım yeni oyunu ile seriye yeni bir soluk kazandırabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.