Ana sayfa » Mobil » Asus ROG Phone 3 capcanlı, kapkanlı! (Video)

Asus ROG Phone 3 capcanlı, kapkanlı! (Video)

Asus ROG Phone 3 capcanlı, kapkanlı! (Video)

Asus’un 22 Temmuz’da tanıtması beklenen yeni oyuncu telefonu ROG Phone 3, kanlı canlı görüldü! İşte yeni nesil oyuncu telefonu; Asus ROG Phone 3!

Tayvan merkezli teknoloji devi Asus, ZenFone 7 serisine ek olarak yakın zamanda yeni oyuncu telefonunu; yani ROG Phone 3‘ü piyasaya sürecek. Öyle ki geçtiğimiz günlerde Snapdragon 865+ kullanacağı kesinleşen ve birçok detayıyla oyuncuların yüzünü güldürmesi beklenen ROG Phone 3’ü net bir video ile karşımıza çıkartan üretici, cihazın hazır olduğu izlenimi de hepimize vermiş oldu. Peki Asus ROG Phone 3 ne zaman gelecek? Neler vaad edecek? Gelin bir bakalım.

Yayınlanan videoya göre arka tarafta ROG Phone 2‘yi andıran bir tasarım kullanacak olan ROG Phone 3, ön tarafta geniş bir ekrana ev sahipliği yapacak. Aynı zamanda ön taraftaki ekran, çerçeveleri itibariyle bazı oyuncu telefonlarından daha başarılı gözükecek. Bunlara ek olarak oyuncu telefonlarında görmeye alıştığımız renkli logoyu (RGB) arka tarafta kullanıcılarına sunacak olan Asus ROG Phone 3, geniş bir renk seçeneğini de beraberinde getirecek.

Donanım tarafında da son derece iddialı olan cihaz; geçtiğimiz günlerde tanıtılan Qualcomm üretimi Snapdragon 865+‘dan güç alacak. Bu da onu, piyasadaki en güncel cihaz haline getirecek. Aynı zamanda bu yongadan güç alarak AnTuTu testlerinde boy gösteren Lenovo Legion‘un aldığı puan hesaba katıldığında; ROG Phone 3’ün harika bir performans sağlayacağını söyleyebiliriz. En azından Snapdragon 865+’ın vaad ettikleri, bizi bu kanıya sürüklüyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.