Ana sayfa » Mobil » Acun Ilıcalı OPPO reklamı yayında! #HayatımBenimKoleksiyonum

Acun Ilıcalı OPPO reklamı yayında! #HayatımBenimKoleksiyonum

Acun Ilıcalı OPPO reklamı yayında! #HayatımBenimKoleksiyonum

Türkiye’nin en sevilen isimlerinden Acun Ilıcalı, pazarın parlayan yıldızı OPPO ile işbirliği yapmaya devam ediyor! OPPO, Acun reklamıyla ününe ün katıyor!

Türkiye’ye girdikten hemen sonra birçok insanın ilgisini çeken ve kısa süre içerisinde herkesin bildiği bir markaya dönüşen OPPO, Acun Ilıcalı reklamı ile ününe ün katıyor. Bundan yaklaşık 1.5 yıl önce, sokakta kimsenin bilmediği üretici, bugün hemen hemen herkesin yakından takip ettiği telefonlar ile Türkiye pazarını renklendiriyor. Aynı zamanda Survivor reklamları ile telefonlardan bihaber olan insanlara dahi adını duyuran OPPO, yeni Acun reklamı ile kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Peki bu reklam nelere dikkat çekiyor? #HayatımBenimKoleksiyonum

Yayınlanan reklamda OPPO Reno3 serisi baz alınırken, cihazların kamera yetenekleri fazlasıyla öne çıkartılıyor. Aynı zamanda Acun’un “İşte bu!” dediği fotoğraflar, şirketin #HayatımBenimKoleksiyonum sloganını tamamlar şekilde karşımıza çıkıyor. Bunlara ek olarak reklam içerisinde Reno3 serisine ek olarak, Acun Ilıcalı’nın kulağındaki Enco W31‘ler, reklama hoş detaylar katıyor; ancak elbette reklam içerisinde ağırlıkla bahsi geçen konu cihazların kamera yetenekleri oluyor.

Reklamda yer alan, Acun’un kızları Melisa ve Yasemin ise gerek TikTok videolarıyla, gerekse babalarıyla olan samimi pozlarıyla göz kamaştırırken, Acun’un “hayatımın anlamlarına” cümlesi reklamı tamamlamaya yetiyor. Peki siz, OPPO Türkiye-Acun Ilıcalı işbirliğini nasıl yorumluyorsunuz? Sizce OPPO Türkiye doğru yolda mı? Yoksa daha farklı reklam stratejileri denemeli mi? Yorumlarınızı aşağıdan belirtebilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.