Ana sayfa » Mobil » OPPO Acun Ilıcalı ile reklam çekti! Survivor Final gecesi bomba patlıyor

OPPO Acun Ilıcalı ile reklam çekti! Survivor Final gecesi bomba patlıyor

OPPO Acun Ilıcalı ile reklam çekti! Survivor Final gecesi bomba patlıyor

Bugün OPPO Türkiye tarafından yapılan açıklama ile birlikte OPPO Acun Ilıcalı reklam filmi yayına girmeye hazırlanıyor. İşte yeni reklam filminin detayları.

Bundan 1,5 yıl önceydi. Sokağa çıkıp OPPO Markasını Tanıyor musunuz? Diye sormuştuk. Birçok kişi o dönemde OPPO markasından habersizdi. Bugün ise OPPO markasını bilmeyen kalmadı. O dönemde OPPO Türkiye CEO‘su Weijian Zhou ile yaptığımız röportajda “bizi kısa sürede herkes tanıyacak” diyen Zhou’nun hedefine bu noktada ulaştığını gördük. Sevilen isimler ile yapılan reklam kampanyalarına bir yenisini eklemeye hazırlanan OPPO Acun Ilıcalı ile bir reklam hazırladı.

Bugün OPPO Türkiye tarafından yapılan duyuruda Acun Ilıcalı dünya tatlısı kızları (maşallah) Yasemin ve Melisa ile kameranın önüne geçiyor. Acun Ilıcalı ve kızlarını birlikte dans ederken göreceğiz. Bir yandan da Acun Ilıcalı’yı eğlenceli videolar çekerken göreceğiz. İşte reklamdan ilk görsel.

Reklam anladığımız kadarıyla yarın yapılacak Survivor Final gecesinde yayına girecek. Reklamda OPPO Reno 3 serisinin öne çıktığını göreceğiz gibi görünüyor. Şu anda OPPO‘nun yeni nesil A serisi en merak edilen telefonlardan birisi. OPPO A serisi için kiminle video çekilecek bunu heyecan ve merakla bekliyoruz.

Türkiye’nin en sevilen isimlerinden birisi olan Acun Ilıcalı ile reklam çekilmesi kesinlikle çok doğru bir karar. Bu fikre destek verenleri ve bu projenin hayata geçmesi için çalışanları da başta OPPO Türkiye CEO‘su Weijian Zhou olmak üzere kutluyoruz. Yarın reklamı izleyebileceğiz…

Gençlere Sorduk! Oppo Markasını Tanıyor musunuz?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.