Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 12, 2020 10:00

Honor MagicBook Dörtnala, Tozu Dumana Katarak Geliyor!

Telefonlarıyla mobil teknoloji dünyasının seçkin bir üyesi olan Honor, dizüstü bilgiasayar konusunda da çığır açmaya hazırlanıyor.
Honor MagicBook Dörtnala, Tozu Dumana Katarak Geliyor!

Gelişmiş teknoloji ve yapısı ile son derece yüksek maliyet eklenince AMD Ryzen işlemciler, son yıllarda masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar gibi çeşitli alanlarda büyük bir sıçrama yaptı. Özellikle bu yılki 7nm Ryzen 4000U / 4000H işlemci serisi mobil platformlar pazarda devrim yarattı. Aslında, ultrabooklar ve oyun dizüstü bilgisayarları pazarında, birbiri ardına çeşitli mükemmel ürünler ortaya çıkıyor. Honor MagicBook da bunun en iyi örneklerinden biri.

Honor Magicbook parmak izi okuyucu

Honor Magicbook parmak izi okuyucu

Honor MagicBook, dizüstü bilgisayar endüstrisini tamamen altüst etti. Sadece 570$ gibi uygun bir fiyata gelişmiş özellikler sunuyor. Ayrıca son zamanlarda AMD Ryzen işlemci ile piyasaya sunulacak olan versiyonunu Intel Core i5 işlemci ile çıkan versiyonu aratmayacağı tahmin ediliyor. Bilgisayarın parmak izi okuyucu ile açılması gizlilik ve güvenliği en üst seviyeye çıkarıyor. Akıllı telefonlara çabuk bağlanabilmesi ve veri aktarımını kesintisiz yapabilmesi de önemli özelliklerinden biri. Ayrıca, yeni ve verimli mini şarj cihazı sayesinde daha kolay taşınabiliyor.

Huawei‘nin alt markası Honor resmi olarak 16 Temmuz’da yeni bir çevrimiçi ürün lansman konferansı yapacağını açıkladı. Bu lansmanda tanıtılması beklenen ürün, AMD Ryzen ile ilgili performans tartışmalarında firmanın lehine bir kanının oluşmasını sağlayacak. Çünkü Honor bu yeni notebooku konusunda oldukça iddialı. Intel işlemciyle çıkan sürümü ile yeni sürümünü ilerleyen zamanlarda kıyaslayacağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.