Ana sayfa » Mobil » Galaxy Note 20 fiyatı hakkında korkutan iddia! Bu fiyat nedir Samsung beyciğim?

Galaxy Note 20 fiyatı hakkında korkutan iddia! Bu fiyat nedir Samsung beyciğim?

Galaxy Note 20 fiyatı hakkında korkutan iddia! Bu fiyat nedir Samsung beyciğim?

Samsung’un Ağustos’ta tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 20 fiyatı ile ulaşılmaz olacak. Sanırsınız katlanabilir telefon!

Samsung, 5 Ağustos 2020 tarihinde Galaxy Unpacked etkinliğini düzenleyeceğini geçtiğimiz gün açıklamıştı. Bu etkinlikte tanıtılacak olan Galaxy Note 20 ailesi hakkında bugün korkutan bir iddia ortaya atılıdı. Galaxy Note 20 fiyatı ile ilgili olan bu iddia, telefon almak isteyenleri çok ama çok üzecek.

Bildiğiniz gibi Samsung, geçtiğimiz yıl satışa sunduğu Note 10 modeli için 1.150 euro fiyat talep etmişti. Samsung bu yıl koronavirüs pandemisinden dolayı uğradığı zararı karşılamak için fiyatlarda artışa gidecek gibi görünüyor. Bugün gelen iddialara göre; Note 20 fiyatı 1.249 Euro ve Note 20 Ultra fiyatı ise 1.399 Euro olacak. Yaklaşık 100 euroluk fiyat artışının Samsung açısından pek iyi itibar bırakacağını söyleyemeyeceğiz.

Katlanabilir telefonlarını 1.500 dolardan satışa sunan Samsung’un Note 20 ailesi için isteyeceği bu tutar bir hayli fazla. Türkiye’de Note 10 ailesini 7.999 TL’den satışa sunan Samsung, yeni modellerini muhtemelen 9.999 TL‘den başlayan fiyatlar ile listeleyecek. Bu fiyatlara bu koşullarda herkesin kolay kolay çıkamayacağını düşünüyoruz.

Qualcomm‘un geçen gün tanıttığı yeni yonga seti Snapdragon 865 Plus‘tan beslenecek olan Note 20 modelleri, bazı ülkelerde Exynos 995 yonga seti ile satılacak. 8 GB RAM ve Ultra modeline özel 12 GB RAM seçeneği ile gelecek olan telefonun, 128 GB ve 256 GB dahili depolama birimine sahip olması bekleniyor.

Galaxy Note 20 fiyatı

Kamera konusunda Note 20’nin ana modelinde üçlü ve ultra modelinde ise dörtlü kamera kurulumu kullanacak olan Samsung, muhtemelen DxOMark‘ta ilk beşe elini kolunu sallaya sallaya girecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.