Ana sayfa » Mobil » Galaxy S21 ve Galaxy Note 21 yan yana! Size geleceği gösteriyoruz!

Galaxy S21 ve Galaxy Note 21 yan yana! Size geleceği gösteriyoruz!

Galaxy S21 ve Galaxy Note 21 yan yana! Size geleceği gösteriyoruz!

Bugün karşımıza bir anda önümüzdeki yıl Şubat ayında tanıtılması beklenen Galaxy S21 ve gelecek yıl Ağustos ayında tanıtılacak Galaxy Note 21 ortaya çıktı.

Akıllı telefon pazarında ekran altına parmak izi koyma fantezisi başarılı bir şekilde ortaya kondu. Sektörün yeni bir imkansız peşinden koşması gerekiyordu ve ekran altı kamera denen sistem ortaya çıktı. Bu noktada çalışır durumdaki tek ürün OPPO tarafından ortaya kondu. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında OPPO, ekran altı kamera teknolojisini ilk kez canlı canlı gösterdi. Piksel sorunu yaşandığı için bu teknolojinin geliştirilmesi beklendi. Büyük üreticilerden sadece Xiaomi bu konuda belli patentler aldı. Bugün ise karşımıza bir anda önümüzdeki yıl Şubat ayında tanıtılması beklenen Galaxy S21 ve gelecek yıl Ağustos ayında tanıtılacak Galaxy Note 21 ortaya çıktı.

Telefon ile ilgili ortaya çıkan bu görsele baktığımızda önde kamera deliği görülmüyor. Bunun da Samsung’un ekran altına kamera koyduğu yorumları yapılmasına sebep olduğunu belirtelim.

Samsung, böyle bir teknolojiye sahip olsaydı inanın bu teknoloji Güney Kore medyası tarafından çok daha önceden dile getirilirdi. Bize sorarsanız photoshop programını iyi kullanan bir arkadaşımız oldukça iyi bir çalışma yapmışa benziyor. Samsung dünyanın en büyük ekran üreticisi ama biz 6 ay sonra Samsung‘un ekran altı kamera teknolojisi ile karşımıza çıkacağını pek ihtimal olarak görmüyoruz.

Yalnız o değil de bu şekilde tasarım muhteşem görünüyor…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.