Ana sayfa » Mobil » En güçlü Xiaomi cihazı; Mi 10 Super Large Cup geliyor!

En güçlü Xiaomi cihazı; Mi 10 Super Large Cup geliyor!

En güçlü Xiaomi cihazı; Mi 10 Super Large Cup geliyor!

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, yeni modeliyle pazarı karıştıracak. Xiaomi Mi 10 Super Large Cup, Snapdragon 865+ ile gelecek!

Qualcomm’un birkaç gün önce tanıttığı yeni nesil Snapdragon 865+ yongası, şirketlerin yeni gözdesi olmaya geliyor. Öyle ki dün Asus ROG Phone 3‘e güç vereceği ortaya çıkan yonga, şimdi de Xiaomi’nin Mi 10 Super Large Cup modelinde görüldü. Üstelik sadece Snapdragon 865+ ile görülmeyen cihaz, 120Hz tarama hızına sahip ekranıyla da dikkat çekti. Peki Snapdragon 865+ yongalı ilk Xiaomi ne zaman gelyior?

Söylentilere göre M2007J1SC model numarasıyla piyasaya sürülecek olan Snapdragon 865+ yongalı ilk Xiaomi cihazı, birkaç gündür gündeme gelen Mi 10 Super Large Cup olacak; ancak şirketin hali hazırda yeni bir Mi Mix cihazı üzerinde çalışıyor olması, farklı farklı beklentileri karşımıza çıkartıyor. Öyle ki her ne kadar birçok kaynak yeni cihazın Mi 10 Super Large Cup olacağını belirtse de, bazı kaynaklar cihazın Mi Mix 4 olabileceğini söylüyor. Bunların yanı sıra, Mi 10 Super Large Cup’ın farklı bir isimle piyasaya sürülebileceği, dipnot olarak paylaşılıyor.

Mayıs ayında ortaya çıkan bilgilere göre yüksek zoom kabiliyetiyle birlikte Ağustos ayında resmiyet kazanması beklenen cihaz, 120Hz tarama hızına sahip bir ekranla gelecek. Aynı zamanda mevcudiyetini koruyan Mi 10 Pro’dan daha ucuz bir model olacak. Cihaz hakkında bildiğimiz her şeyin bunlar olduğunu da belirterek, yeni Mi 10 Super Large Cup’ı (veya Mix 4’ü) beklemeye koyulalım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.