Ana sayfa » Mobil » Huawei P40 Pro+ fiyatı düşmeye başladı! Halen çok pahalısın beybisi

Huawei P40 Pro+ fiyatı düşmeye başladı! Halen çok pahalısın beybisi

Huawei P40 Pro+ fiyatı düşmeye başladı! Halen çok pahalısın beybisi

Kısa süre önce inanılmaz bir fiyata satışa sunulan Huawei P40 Pro+ bugün indirimli bir şekilde karşımıza çıktı. Peki yeni fiyat ne?

Mobil pazarın kamera tarafındaki en iddialı telefonu Huawei P40 Pro+, DxOMark skorlarını alt üst etmesi ile öne çıkan bir ürün oldu. Bildiğiniz üzere telefon Huawei P40 veP40 Pro modellerinden çok daha sonra pazara sunulabildi. Huawei bu telefonun üretimi için bambaşka bir üretim bandı oluşturdu. Telefon geçtiğimiz hafta içinde Avrupa pazarında 1.399€ seviyesinden satışa sunuldu ve bugün de P40 Pro Plus Rusya‘da çok daha uygun fiyata satışa sunuldu.

Bugün satışa başlayan telefon 1248€ gibi bir fiyattan Avrupa pazarı için yeniden listelendi. Honor, Rusya pazarında harikalar yaratan bir üretici konumunda ve Huawei’nin de Rusya için özel bir indirim yaptığını varsayabiliriz. Peki aynı indirim Huawei Türkiye tarafından da yapılabilir mi? Bunu bekleyip göreceğiz. Ever, telefon çok pahalı; ama çok da güzel…

Kamerası ile öne çıkan bu telefonun kamera özelliklerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bildiğiniz üzere telefonda Google uygulamaları yok ama bu kullandığınız tüm uygulamalar kolay bir şekilde Huawei telefonlara kurulabiliyor. Önümüzdeki günlerde bununla ilgili de bir video içeriği sizlerle paylaşacağız.

Umarız bu telefonu inceleme ve dokunma şansına da kavuşuruz. Zira özellikle kamera performansını gerçekten inanılmaz merak ediyoruz…

Huawei P40 Pro+ kamera özellikleri

  1. Arkada f/1,5 diyafram değerinde 52 megapiksel Sony IMX700 sensör var.
  2. Geniş açılı kamera ise 40 megapiksel Sony IMX650 sensörü ile geliyor ve diyafram açıklığı F / 1.5
  3. 8 megapiksel 240mm odak uzaklığına sahip f/4.4 gibi bugüne kadar hiçbir telefonda görmediğimiz bir diyafram değerinde periskop kamera, 10x optik zoom yapabilme. Aynı zamanda, akıllı telefon ayrıca 20x hibrit zoom, 100x maksimum dijital zoom
  4. Ayrıca derinliği belirlemek için 80mm odak uzaklığına sahip f/2,4 diyafram değerinde 8 megapiksel telefoto kamera
  5. ToF kamera kuruldu.

4K 60fps kayıt, 51.200 ISO değeri ve saniyede 7.680 kare video kaydı yapılabiliyor. Önde ise 32 megapiksel 4K kayıt yapabilen ana kamera bulunuyor. Bununla birlikte önde IR ve TOF 3D sensörü de bulunuyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.