Mobil Temmuz 9, 2020 15:30

Bütçe dostu OnePlus Nord en net haliyle karşımızda!!! Lansman da çok yakında

OnePlus’ın uygun fiyatlı yeni telefonu OnePlus Nord, bugün güvenilir bir kaynak olan evleaks tarafından gerçek görüntüsü ile beraber sızdırdı.
Bütçe dostu OnePlus Nord en net haliyle karşımızda!!! Lansman da çok yakında

Çinli teknoloji devi OnePlus‘un, 21 Temmuz tarihinde tanıtacağı uygun fiyatlı OnePlus Nord akıllı telefonu, bugün en net görüntüleri ile beraber güvenilir bir kaynak olan evleaks tarafından sızdırıldı. Geçtiğimiz aylarda bütçe dostu telefonları piyasaya süreceğini söyleyen OnePlus, vaat ettiği gibi dediklerini yerine getiriyor ve bu telefonlar için hiç durmadan yoğun bir mesai yapıyor. Şimdi gelin Çinli şirketin önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği OnePlus Nord‘un tasarımına ve özelliklerine bir göz atalım:

OnePlus Nord

 

OnePlus Nord

Önceki haberlerden yola çıkacak olursak OnePlus Nord, 90Hz ekran tazeleme hızını destekleyen 6.56 inç’lik Super AMOLED bir ekran ile gelecek. Ayrıca bu ekranın içerisinde de yukarıdaki resimde görüldüğü gibi çift selfie kamerası yer alacak.

İşlemci hakkında konuşacak olursak cihaz gücünü, Qualcomm‘un Snapdragon 765G yonga setinden alacak ve 6GB‘lık bir RAM ile desteklenecek. Ayrıca dahili hafızanın da en az 128GB olması bekleniyor.

Fiyat hakkında konuşacak olursak OnePlus Nord, yukarıda da dediğimiz gibi bütçe dostu bir telefon olarak piyasaya sürülecek. Çinli şirketin, fiyatlandırma konusunda kullanıcılarını üzmeyeceği iddia ediliyor. Hatta bazı güvenilir kaynaklar, bu telefonun 500 dolardan daha düşük bir fiyat etiketi ile geleceğini söylüyorlar.

Bakalım OnePlus, uygun fiyatlı telefonları ile piyasaya damga vurabilecek mi? Bekleyip görelim.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.