Ana sayfa » Mobil » AirPods 3 tasarımı bakın neye benzeyecek! Apple yine çok farklı!!!

AirPods 3 tasarımı bakın neye benzeyecek! Apple yine çok farklı!!!

AirPods 3 tasarımı bakın neye benzeyecek! Apple yine çok farklı!!!

iPhone 12’nin kutu içinden kulaklık çıkmayacağı söylenirken bugün bir anda AirPods 3 ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. İşte tasarım…

Son dönemde kablosuz kulaklıklar oldukça moda haline geldi. Bundan yıllar önce de hem Sony hem de LG‘nin sporcular için geliştirdiği kablosuz kulaklıkları kullanıyorduk. Tüm bunlara rağmen kablosuz kulaklıkların tekrar popüler hale gelmesi Apple sayesinde oldu. 21017 Yılında pazara sunulan ilk nesil AirPods öylesine başarılı oldu ki; tüm üreticiler Apple’ı takip etmek durumunda kaldılar. Daha sonra 2019 yılında AirPods 2 ve 2019 sonuna doğru da AirPods Pro ile tanıştık. Bugün ise AirPods 3 ile ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Bildiğiniz üzere ilk nesil AirPods ile AirPods 2 birbirlerine oldukça benziyordu. Tasarımsal olarak farklı olan ise AirPods Pro oldu. Bugün gelen bilgilere göre AirPods 3‘ün tasarımı da aynen bugün kullandığımız AirPods Pro gibi olacak.

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro

Bildiğiniz üzere Apple tasarım tarafında büyük değişiklikleri hemen yapmayan bir üretici. Bugün iPhone 12 videolarına baktığımızda da iPhone 11 ile ciddi benzerlikleri görebiliyoruz. Apple aynı şeyi kablosuz kulaklık tarafında da yapacak. Apple’ın 2021 Mart ayında yeni nesil AirPods 3‘ü tanıtımını yapması bekleniyor. Son dönemde iPhone 12 kutu içeriğinden kulaklığın çıkartılma sebeplerinden birisinin de yeni kablosuz kulaklıkların satışını arttırmak olduğu belirtiliyor.

Aslına bakarsanız Apple bu konuda haksız da değil. Yapılan araştırmaya göre AirPods kullananların kablolu kulaklık kullanımını çoktan bırakmış durumda olduğunu görüyoruz. Birçok iPhone kullanıcısının da kablosuz kulaklığı olduğunu düşündüğümüzde Apple’ın kutu içine kulaklık koymaktan vazgeçmesini anlayabiliyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.