Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Tesla şort işine de girdi! Fanfini fik fon seksi don

Tesla şort işine de girdi! Fanfini fik fon seksi don

Tesla şort işine de girdi! Fanfini fik fon seksi don

Elon Musk’ın keyfi inanılmaz yerinde. Tesla’nın borsa değerinin rekorlar kırması sonrasında Tesla şort işine de giriş yaptı. Peki neden mi?

Tesla hiç olmadığı kadar güzel bir dönemden geçiyor. Bundan birkaç yıl öncesine kadar “Tesla kapatılacak mı?” denirken bugün Amerikalı şirket dünyanın en değerli araba üreticisi konumuna yükseldi. Bu süreci aslında sizlerle bir video ile paylaşmak gerekiyor. Zira Elon Musk markanın en değerli marka olma ünvanına kavuşacağını çok önceden dile getirmişti. Bunun üzerine Elon Musk biraz şakayla karşılık Tesla şort satışlarına dün itibariyle başladı.

69 dolara satılan bu seksi ve şortu bir ürün olarak algılamak biraz yanlış olsa da bu ürünü almak için kullanıcılar siteye hücum etti ve Tesla’nın sitesi çöktü. Ancak saatler sonra site geri gelebildi. Bu şortun esprisi de aşında şu.

Elon Musk, 2018 yılında Tesla’nın stokları için önemli bir iş yapan riskten korunma fonu yöneticisi David Einhorn‘a bir kutu kısa şort göndermişti. Bugün de büyük bir başarıya imza atılıp şirket değeri 240 milyar dolara çıkınca Elon Musk böyle bir espiri ya da totemi gerçekleştirdi. Yani merak etmeyin Tesla giyim sektörüne de elini atmıyor.

Bu arada biz yukarıda Tesla’nın değerini 240 milyar dolar olarak yazsak da az önce yapılan güncelleme ile birlikte Tesla hisselerinin toplam değeri 244,1 milyar dolara yükseldi. Keşke paramız olsa da biz de Tesla hissesi alabilsek!!!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.