Ana sayfa » Mobil » iPhone 12 Pro Max ve Galaxy Note 20 Ultra yan yana; dehşet-ül vahşet!

iPhone 12 Pro Max ve Galaxy Note 20 Ultra yan yana; dehşet-ül vahşet!

iPhone 12 Pro Max ve Galaxy Note 20 Ultra yan yana; dehşet-ül vahşet!

Pazarın en merak edilen iki cihazı; iPhone 12 Pro Max ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra yan yana kameraların karşısında! Düştük mü?

Son dönemin en merak edilen iki amirali; iPhone 12 Pro Max ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra, ilk kez böylesine net ve böylesine “birlikte” gündeme geldi. Öyle ki üst segmentte kızışan rekabete adeta benzin dökecek olan cihazlar, her konuda başarılı olarak üreticilerine güç katmak istiyor. Bugün de ortaya çıkan render görüntüleri, piyasaya yön verecek iki cihazı; Galaxy Note 20 Ultra ve iPhone 12 Pro Max‘i bizlerle buluşturdu.

Ortaya çıkan görüntülere göre iki cihazında gold rengi bulunacak. Bunun yanı sıra iPhone 12 Pro Max dörtlü kamera kurulumunu, tıpkı diğer iPhone modelleri gibi kare platformda karşımıza çıkartacak. Galaxy Note 20 Ultra ise daha öncesinde Galaxy S20 serisinde bizlere sunulan dikdörtgen platformda üç kamerayı bulunduracak. Bu platform is son derece kalın ve korunaklı olacak. Yani her ne kadar Galaxy S20’deki gibi dikdörtgen olsa da, daha kaba ve daha farklı bir görüntü sunacak.

Aynı zamanda görselleri incelediğimizde; Galaxy Note 20 Ultra’nın günümüz kasa tasarımlarını sürdüreceğini, iPhone 12 Pro Max’in ise daha geriye gideceğini görüyoruz. Bu kanıya da Galaxy Note 20 Ultra’nın kavisli, iPhone 12 Pro Max’in ise daha düz geçişli kenarları bulunmasından varıyoruz; ancak bu tarafta Galaxy Note 20 Ultra’nın kasa tasarımının mecburen böyle olacağını belirtmekte fayda var. Neticede Note serisini “Note” yapan şey, cihazların kavisli bir yapıya ve ekstra kaleme sahip olması.

Peki sizce bu render görüntüleri baz alındığında; iPhone 12 Pro Max mi? Yoksa Samsung Galaxy Note 20 Ultra mı? Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.