Ana sayfa » Mobil » Xiaomi o uygulamasını daha hızlı güncellemek için Google Play Store’a getirdi!

Xiaomi o uygulamasını daha hızlı güncellemek için Google Play Store’a getirdi!

Xiaomi o uygulamasını daha hızlı güncellemek için Google Play Store’a getirdi!

Son zamanların güncelleme konusunda en başarılı şirketi Xiaomi, Mi Security uygulamasını daha hızlı güncellemek için Play Store’a getirdi.

Kullanıcılarının güvenliğini her zaman üst düzeyde tutmak isteyen Xiaomi, güvenlik uygulaması olan Mi Security‘yi, daha çabuk güncellemek için Google Play Store‘a getirdi. Bildiğiniz üzere Android işletim sistemlerinin güncelleme politikaları, Apple’dan farklı olarak çalışmaktadır.  Yani Android işletim sistemlerinde üretici; sistemi tamamen güncellemeden uygulamaların yeni sürümlerini Play Store üzerinden yayınlayabiliyor.

MIUI 12 ile güvenlik önlemlerini arttıran Xiaomi, Mi Security uygulamasını yeni güncellemelerini artık Play Store üzerinden yayınlayacak; Bu sayede oluşabilecek herhangi bir riskli durumda, kullanıcılarının ihtiyacına tek bir tuş ile yetişebilecek.

Mi Security uygulaması, bildiğiniz üzere Xiaomi cihazlarının olmazsa olmaz aracıdır; Bu uygulama sayesinde  temizleyici, pil tasarrufu, uygulama kilidi gibi ihtiyacınız olan bütün yardımcı araçlara erişebilmeniz mümkün oluyor. Bunun  yanı sıra Antivirüs ve risk koruması ile de, dış kaynaktan gelen herhangi bir siber saldırıya karşı cihazınız koruma altına alınıyor.

Xiaomi’nin Güvenlik uygulaması, akıllı telefonlarımıza hep sistemin bir parçası olarak geldi. Ancak uygulamasını daha kolay ve hızlıca güncellemek isteyen Çinli şirket, bugünden sonra uygulamanın yeni sürümlerini, Google Play Store üzerinden yayınlayacak.

Mi Security uygulamasını Play Store‘dan, ya da başka kaynaklardan APK olarak yüklemek istiyorsanız, aşağıda verdiğimiz linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

APK Linki

Google Play Store Linki

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.