Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi Mix 4 şarj gücü ile ağlatacak! Yansın geceler

Xiaomi Mi Mix 4 şarj gücü ile ağlatacak! Yansın geceler

Xiaomi Mi Mix 4 şarj gücü ile ağlatacak! Yansın geceler

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre Xiaomi Mi Mix 4 şarj devrimi yaratacak. Xiaomi’nin yeni nesil Super Charge Turbo teknolojisi bize ne sunuyor?

Akıllı telefon pazarının en dikkat çeken markalarından birisi olan Xiaomi son dönemde oldukça agresif bir dönemden geçiyor. Geçtiğimiz yıl şirketin kurucusu ve CEO’su Lei Jun Çinli gazeteciler ile yaptığı bir toplantıda “Mix serisini” sonlandıracaklarını resmen açıklamıştı. Bu açıklamanın üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra Xiaomi Mi Mix Alpha ile tanıştık. Bu telefon hayallerde kalsa da buradan Mix serisinin devam ettiğini anlamıştık. Bir süredir Çinli medya Xiaomi Mi Mix 4 serisi ile ilgili haberler yapıyor. Yani telefon bir şekilde geliyor arkadaşlar.

Bugün ise inanılmaz bir haber ile karşılaştık. Zira Lenovo‘nun yeni nesil oyuncu telefonu Lenovo Legion modelinin 90W hızlı şarjı desteklediğini duyurması ile birlikte patlayan bu habere göre Mi Mix 4 120W (6A – 20V) şarj gücü ile gelecek. Hatta bunun sertifikası da ortaya çıkartıldı.

Bildiğiniz üzere Xiaomi bir süredir OPPO ile birlikte 100W hızlı şarj üzerinde çalışıyordu. Xiaomi bu yeni nesil hızlı şarj için “Super Charge Turbo” adını verdiğini de biliyoruz. Görünen o ki; Xiaomi bu sene şarj performansı tarafında büyük bir devrim yapacak gibi görünüyor.

Bununla birlikte telefonda ekran altında kamera teknolojisi sunacağı da gelen bilgiler arasında. Xiaomi, ilk nesil Mi Mix Alpha ile yarattığı kelebek etkisini Mi Mix 4 serisinde de devam ettirmek istiyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.