Mobil Temmuz 3, 2020 16:00

Spotify İle Bir Taşla İki Kuş! Premium Duo Özelliği…

Hayatımızın önemli bir parçası haline gelen Spotify, çiftlere ve iki kişi yaşayanlara güzel bir haber verdi. Artık tek hesabı ortaklaşa kullanabileceğiz.
Spotify İle Bir Taşla İki Kuş! Premium Duo Özelliği…

Dünyaca ünlü asal müzik dinleme ve indirme platformu, yeni abonelik sistemi sayesinde Aynı evde yaşayan iki kişi için ortak hesap açma imkanı tanıyor. Spotify Premium Duo adlı bu yeni sistemde aylık 13$ karşılığında ortak fakat ayrı zevklere hitap eden bir abonelik alınabilecek. Deezer ile rekabet halinde olan Spotify, bu rekabeti değişik olanaklarla lehine çevirecek gibi görünüyor. Zaten Spotify şarkıları indirme olanağı sağlayarak bir nevi MP3 çalar görevi görüyor.

Spotify abonelik türleri

Spotify abonelik türleri

Spotify Premium Duo planı genel olarak aynı adreste oturan insanlara hizmet vermeyi amaçlıyor. Üyelik alırken sadece aynı adresi girmeniz yeterli olacak. Zira sürekli aynı yerde olmak ve bunu doğrulamak zorunda değilsiniz. Ayrıca Duo Mix özelliği sayesinde iki kişi birbirinin sevdiği müzikleri ortaklaşa dinleyebilir veya yine kendi dinlediği müziklere devam edebilir.

Duo ile aile boyu ücreti olan 15$’dan daha az bir meblağ alınacağı (muhtemelen 13$) biliniyor. Ücreti iki kişi paylaştığında daha uygun fiyatlı olsa da, Türkiye şartlarında özellikle öğrencileri zorlayacağı aşikâr. Spotify ülkelere göre fiyat düzenlemesi yapacak mı henüz bilmiyoruz. Fakat eşler, sevgililer ve ev arkadaşları için oldukça avantajlı olduğunu söylemek mümkün. Gelişmeler oldukça siz değerli okuyucularımıza bilgi vermeye devam edeceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.