Ana sayfa » Mobil » LG B Project ile tanışın! LG’nin yeni saçmalığı göründü

LG B Project ile tanışın! LG’nin yeni saçmalığı göründü

LG B Project ile tanışın! LG’nin yeni saçmalığı göründü

Bugün bir anda karşımıza çıkan ve ne olduğunu anlayamadığımız LG B Project satışa sunulabilir mi? Sonu Mi Mix Alpha’dan beter olabilir mi?

LG Electronics dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden birisi. Bununla birlikte şu anda satışta olan tüm alanlarda (televizyon, beyaz eşya vs) gelir rekorları kırıyor. Tüm bunlara rağmen Güney Koreli üretici telefon yapmayı ise bir türlü beceremiyor. Bunun altında yatan sebepleri anlamak mümkün olmasa da LG, mobil pazarı şekillendirmeye devam ediyor. Dünyada ilklerin öncüsü olan LG‘nin bugün oldukça ilginç bir projesi ortaya çıktı. LG B Project adını verdiği rulo şeklinde bir telefon hazırlığı yapıyor.

Aslına bakarsanız böyle bir televizyon var. LG Signature OLED TV R modeli tam da bu formatta çalışan bir televizyon. Görünen o ki; LG bu çalışma prensibini cebimize de sokmak istiyor.

Peki LG B Project tasarımı başarılı olabilir mi?

Açıkçasını söylemek gerekirse bu tasarımın ve bu projenin hayata geçebileceğine bile inanmıyoruz. Bu tasarımın kullanıcı dostu bir tasarım olmadığı çok net. Bununla birlikte bu projenin Xiaomi Mi Mix Alpha modeline bile yaklaşamayacağını düşünüyoruz. Güney Koreli medya bu telefondan 2.000 adet üretileceğini yazsa da biz asla bu tasarımın hayata geçemeyeceğini ya da geçse de satışa sunulmayacak bir ürün olduğunu düşünüyoruz.

Sizce böyle bir telefon kullanılabilir mi? Yorumlarınızı aşağıdaki alanda bekliyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.