Ana sayfa » Mobil » Galaxy M01s tüm özellikleri ile birlikte Google Play Konsol listesinde sızdırıldı!!

Galaxy M01s tüm özellikleri ile birlikte Google Play Konsol listesinde sızdırıldı!!

Galaxy M01s tüm özellikleri ile birlikte Google Play Konsol listesinde sızdırıldı!!

Akıllı telefon kategorisini genişleten Samsung’un, bir süredir üzerine çalıştığı Galaxy M01s, tüm özellikleri ile birlikte Google Play Konsol listesinde sızdırıldı.

Akıllı telefon üretiminde hız kesmeyen Samsung, orta segment ve giriş seviyesi cihazlarını çoğaltmaya devam ediyor. Koreli şirketin bir süredir üzerine çalıştığı Galaxy M01s modeli; BIS, Wi-Fi AllianceTÜV Rheinland ve Geekbench‘in ardından, şimdi de Google Play Konsol listesinde sızdırıldı.

Söylentilere göre Galaxy M01s, piyasaya sürülürken A10s‘lerin yenilenmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Peki bu cihaz bizlere ne gibi ayrıcalıklar sunacak?

Google Play konsol listesinde sızdırılan özelliklere göre M01s, gücünü MediaTek’in Helio P22 (MT6762) yonga setinden alacak. Buna ek olarak Koreli şirket, bu telefonda 2GB‘lık bir RAM’e yer verecek. Tabi bu kapasitedeki  RAM giriş seviyesi bir telefon için ne kadar yeterli olur bilemeyiz.

Daha önceki bilgilerden de yola çıkacak olursak M01s;   720 × 1520 p çözünürlüğe sahip,  Infinity-V bir ekran ile karşımıza çıkacak. Ayrıca bu telefonda, tıpkı günümüz modası gibi damla çentikli bir ekrana sahip olacak. Bunun yanı sıra M01s şarj konusunda sizleri pişman etmeyecek. Cihazda yer alan 4.000 mAh pil ile 1.5/2 günü rahatlıkla çıkarabileceksiniz. Ayrıca 15W hızlı şarj desteğiyle de şarjınızı daha kısa bir sürede doldurmanız mümkün olacak.

Yazılım açısından bakacak olursak M01s;  Android 10 tabanlı OneUI 2.0 arayüzü ile gelecek. Bildiğiniz üzere OneUI 2.0 arayüzü, Samsung tarafından geliştirilen ve çeşitli özellikleri içerisinde barındıran özel bir arayüzdür.

Kamera özelliklerine değinecek olursak M01s; önde 8 Megapiksel tek, arkada ise 13+2 megapiksellik çift bir lens ile gelecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.