Mobil Temmuz 1, 2020 13:00

POCO M2 Pro resmen göründü! Yoksa, Redmi Note 9S mi o?

Orta segment pazarına da hızlı bir giriş yapmak isteyen Pocophone, yeni telefonu POCO M2 Pro ile bir anda karşımıza çıktı. İşte detaylar...
POCO M2 Pro resmen göründü! Yoksa, Redmi Note 9S mi o?

Akıllı telefon pazarında markaların alt markalar oluşturduklarını görüyoruz. Hatta bu alt markalar öyle bir noktaya gelmeye başladı ki; kendi özgürlüklerini ilan etmeye başladılar. Xiaomi‘nin de iki alt markası var. Bunlar bildiğiniz üzere Redmi ve POCO. POCO Türkiye pazarında da oldukça sevilen ve kendi hayran kitlesini oluşturan bir marka konumuna geldi. Bugün POCO, orta segment olacağını tahmin ettiğimiz POCO M2 Pro modeli ile karşımıza çıktı.

Telefonun tanıtım videosu Twitter‘da yayınlandı ve buradan da birçok şeyi öğrenmiş olduk. Xiaomi, zaman zaman Çin’da pazara sunduğu ürünlere farklı isim ile farklı pazarlara sunabiliyor. Görünen o ki; POCO M2 Pro‘da öyle olacak.

Zira videoya baktığımızda arka tarafta dörtlü bir kamera yapısı görüyoruz. Bu dörtlü kamera yapısı şu anda da incelemesini yaptığımız Redmi Note 9S modeline oldukça benziyor. Yan tarafta da parmak izi okuma sensörü olacağını videodan anlıyoruz ve POCO‘nun hızlı şarj özelliğinden de bahsettiğini görüyoruz. Bu “hızlı şarj” olayının gücünün ne olacağını bilemiyoruz ama görünen o ki; 18W ve 22,5W gibi şarj güçlerinden daha fazlası sunulacak.

Tweet’ten de anlaycağınız üzere telefon şimdilik sadece Hindistan pazarına özel olacak…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.