Mobil Temmuz 1, 2020 11:00

OnePlus Nord tanıtılmadı ama az önce ön sipariş başladı!

Mobil pazardaki satın alma kriterlerindeki değişime ayak uyduracak olan OnePlus Nord az önce tanıtılmadan ön sipariş alamya başladı. Nasıl mı?
OnePlus Nord tanıtılmadı ama az önce ön sipariş başladı!

Yaşanan pandemi sonrasında kullanıcıların telefon alma alışkanlıklarında ciddi bir değişim yaşanmaya başladı. İnsanalar artık telefonlara 1.200€ gibi fiyatlar vermek istemiyor. 400€ ve 500$ bandındaki ürünlere ilgi duyan kullanıcılara farklı bir ürün sunmak isteyen OnePlus, bugün yeni telefonu OnePlus Nord ön sipariş sürecini resmen başlattı.

Açıkçasını söylemek gerekirse ürün daha tanıtılmadı ama ön sipariş süreci az önce şu ülkelerde resmen başladı.  Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, Hırvatistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Litvanya, Lüksemburg, Letonya,Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovenya, Slovakya, İspanya, İsveç, İngiltere’de ön sipariş süreci kısa süreliğine başladı. 

OnePlus Nord

Bugün telefona sipariş veren kullanıcıların 25 dolar ön ödeme yaparak ön sipariş sürecine dahil olmaları gerekiyor. Telefonun kendisi ve fiyatı heniz belli değil ama şöyle resmi bir açıklama var. OnePlus CEO’su ve kurucu ortağı Carl Pei bir açıklama yaparak yeni nesil telefonun 500 dolar altında olacağını duyurmuştu. Bu da telefonun fiyatının 499 dolar olabileceğinin ilk göstergesi.

8 Temmuz ve 15 Temmuz tarihlerinde yeniden ön sipariş sürecinin açılacağını belirtelim. OnePlus Türkiye pazarında resmi olarak bulunuyor. Bundan dolayı da OnePlus Nord’un ülkemizde de satılacağını düşünüyor ve umuyoruz. Bakalım OPPO Türkiye, pardon OnePlus Türkiye bu telefonu bizlere sunabilecek mi?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.