Sosyal Medya Haziran 30, 2020 19:30

Survivor 2020’ye bu akşam kim veda edecek? Nefesler tutuldu!

Son zamanların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2020'de bugün büyük gün! Bakalım bu akşam adaya veda edecek isim kim olacak?
Survivor 2020’ye bu akşam kim veda edecek? Nefesler tutuldu!

Ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor 2020′de artık sonlara doğru geliniyor. Yarışmacıların Şubat ayından beri mücadele ettiği bu programda, şampiyon adaylar yavaş yavaş öne çıkmaya başladı. Bildiğiniz üzere üç kez üst üste dokunulmazlığı kazanan Sercan Yıldırım, diğer ezeli rakiplerinden üç kişiyi eleme adayı olarak gösterdi. İlk olarak Nisa‘nın ismini veren ünlü futbolcu, 2.de Berkan ve 3. de ise  Barış  Murat Yağıcı‘nın ismini potaya yazdırdı.

Survivor’a bugün kim veda edecek?

Adım adım finale doğru gidilen bu programda artık şampiyon isimler kendini belli etmeye başladı. Son zamanlarda iddialı performansı ile konuşulan Sercan Yıldırım, üç kez üst üste bireysel dokunulmazlığı kazanarak şampiyonluk hedefine adım adım yaklaştı. Bireysel dokunulmazlıkları kazanan Sercan, Berkan, Nisa ve Barış üçlüsünü eleme adayı olarak gösterdi. Nefeslerin tutulacağı bu günde bakalım adaya veda edecek isim kim olacak?

Geçen hafta Survivor’a kim veda etti?

Geçtiğimiz haftalarda potaya, Evrim, Sercan ve Nisa üçlüsü girdi. Halkın SMS oyları sonucunda da en az oylamayı alan Evrim, diğer iki rakibinin de gerisinde kalarak adaya veda eden isim oldu.

Nisa ve Sercan arasındaki gerginlik ne olacak? 

Nisa ve Sercan arasında ipler her geçen gün gerilmeye devam ediyor. Dün ortaya çıkan ses kayıtları güne en çok damga vuran olaylardan biri oldu.

Nisa’nın açık artırma oyunu sonrası Sercan’dan mektup aldığı bilgilerinin bulunduğu ses kaydında, Nisa’nın duruma sıcak bakmadığı kesinleşiyor. Buna ek olarak Nisa’nın bu bilgiyi Gizem’le paylaşmasının ardından da Gizem duruma oldukça seviniyor. İşte Gizem ve Nisa arasında geçen o diyalog:

Nisa: Gel buraya,gel
Gizem: Dur, geliyorum, dur.
Nisa: Bak, böyle başlıyor.
Gizem: Aç. Tut onu.
Nisa: Bak, şimdi dinle.
Gizem: Al bunu çabuk. Anlatsana. Çok mutluyum şu an. Bu seni artık 850 bin ay idare eder.
Nisa: Hayır ya ne alaka?
Gizem: Etsin. Manyak mısın? Döveceğim seni artık ya. Yeter ya.
Nisa: Niye ya?
Gizem: Çok tatlı çünkü
Nisa: Ama ben istemiyorum
Gizem: Tamam, bakarsın işte.
Nisa: Erkek arkadaşım var. Onunla evlenmek istiyorum. Bununla değil.
Gizem: Tamam canım, evlenmeyiver. Nisa dur ya

Bakalım nefeslerin tutulacağı 123. bölümde adaya veda edecek isim kim olacak? Bekleyip görelim

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.