Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » OnePlus Buds siyahın kasveti ile geliyor!

OnePlus Buds siyahın kasveti ile geliyor!

OnePlus Buds siyahın kasveti ile geliyor!

Bu yıl sınırlarını aşarak karşımıza çıkmayı hedefleyen Çin merkezli OnePlus, yeni tam kablosuz kulaklığı yakında tanıtacak. OnePlus Buds simsiyah geliyor!

Yakın zamanda Nord modeli ile orta segmente giriş yapacak olan OnePlus, sadece bununla yetinmeyerek TWS kulaklık (tam kablosuz kulaklık) işine el atmaya hazırlanıyor. Öyle ki sadece isim olarak karşımıza çıkan ve birçok detayını gizli tutan OnePlus Buds, ilk kez tasarımsal olarak sızdırıldı. Sızıntıya göre siyahın kasvetiyle birlikte piyasaya sürülecek olan kulaklık, telefon konusunda son derece başarılı olan şirketi ses tarafında da başarıya götürecek.

OnePlus Buds

OnePlus hakkında yaptığı sızıntılar ile sık sık gündeme gelen @MaxJmb, yaptığı son paylaşımda OnePlus Buds’ı siyah bir renkte betimleyerek ufak çaplı tasarım detaylarını karşımıza çıkardı. Yapılan paylaşıma göre arka tarafı fırça geçişleri ve kırmızı şerit ile tamamlanan kulaklık, kutusuyla da son derece uyumlu gözüküyor. Kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliğinin olup olamadığı henüz bilinmezken, paylaşımda dikkat çeken tasarım hatları, kulak içi bir kulaklığın bizleri beklediğini gösteriyor.

Bunların dışında cihazın OnePlus Nord ile birlikte Temmuz ayında tanıtılacağı ve fiyat tarafında başarılı olacağı söyleniyor. Şuan için daha fazla bilgi ile karşımıza çıkmayan Buds, şirketin ilk TWS kulaklığı olacağından birçok insanı da heyecanlandırıyor. Şirket bu yıl daha öncesinde yapmadığı şeyleri yaparak rakiplerini her alanda alt etmek istiyor…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.