Ana sayfa » Samsung » Galaxy Note 20 Ultra kamerası kaç Megapiksel olacak?

Galaxy Note 20 Ultra kamerası kaç Megapiksel olacak?

Galaxy Note 20 Ultra kamerası kaç Megapiksel olacak?

Galaxy Note 20 Ultra kamerası ile kullanıcılarının yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Samsung’un bu yıl başlattığı furyadan geri adım atmaya niyeti yok.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu yıl Galaxy S20 Ultra modeli ile 108 Megapiksellik kamera sensörüne geçiş yapmıştı. Kağıt üzerinde Megapikselin fazla olması maalesef ki kameranın iyi olduğu anlamına gelmiyor. Bunu acı bir şekilde tecrübe eden S20 Ultra sahipleri, 12 Megapiksel sensörün daha iyi fotoğraf çekmesi ile yıkılmıştı. Ancak Samsung’un Galaxy Note 20 Ultra ile bu politikasından vazgeçmeyeceği bugün ortaya çıktı.

108 Megapiksel çözünürlükte sensörde iyileştirmeler yaparak karşımıza çıkacak olan Samsung, keskinlik, renk doğruluğu ve beyaz dengesi konusunda daha iyi performans sunacak.

Kamera konusunda DxOMark‘ta artık ilk beşi zorlamasını beklediğimiz Samsung, merakla beklenen yeni amiral gemisi modellerini Ağustos’un ilk haftasında tanıtacak. Türkiye’de yine 9.000 TL ve üzerinde satılacak olan bu modeller, ekran konusunda da 120 Hz tazeleme ve düz bir ekran tasarımı ile gelecek.

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 Plus yonga setinden alacak olan Note 20 ailesinin dörtlü kamera kurulumu ile gelmesi bekleniyor. Tepe modelinde maksimumda 12 GB RAM veya 16 GB RAM kullanacak olan Samsung, S-Pen konusunda da yine iyileştirmeler ve yenilikler sunacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.