Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 26, 2020 10:00

OnePlus TV OnePlus 8’den daha ince olacak! Yok artık Carl

Bugün yapılan açıklamalar sonrasında OnePlus TV ile ilgili oldukça önemli detaylar ortaya çıktı. Televizyon telefondan daha ince olacak...
OnePlus TV OnePlus 8’den daha ince olacak! Yok artık Carl

Akıllı telefon üreticilerinin son dönemde TV pazarına girmeye başladığını görüyoruz. Bu noktada en başarılı üretici ise tartışmasız Xiaomi, Çin pazarının yarısına ve Hindistan pazarının neredeyse üçte birlik kısımına hitap ediyor. Bu bağlamda Çinli üretici rakiplerinin de iştahını kabartıyor. OnePlus bir süredir televizyon üzerinde çalıştığını duyuruyordu. Bugün gelen haber ise oldukça ilginç. Yeni nesil OnePlus TV ile ilgili öyle bir iddia yapıldı ki; televizyonun kalınlığı gözler önüne serildi.

Gelen bilgiye göre OnePlus‘ın yeni nesil televizyonunun en kalın yerin OnePlus 8 serisinden daha ince olacak. OnePlus 8 serisinin 8mm kalınlığa sahip olduğunu biliyoruz. Görünen o ki; yeni televizyonun en ince yeri 8mm’den bile daha ince olacak. Raporlara göre televiyonun en ince yeri 6,9mm olacak.

OnePlus TV

2 Temmuz tarihinde tanıtılması beklenen yeni nesil OnePlus TV’nin fiyatının 265 dolardan başlayacağı söyleniyor. Televizyonun tasarım ve kullanıcı deneyimi tarafında standardı başka bir noktaya getireceği belirtiliyor. Ayrıca hoparlör tarafında da ciddi bir değişim olacağı ve 90 derecelik hoparlör sistemi ile televizyonun bambaşka bir ses deneyimi sunacağı da belirtiliyor.

Pete Lau ve Carl Pei geçtiğimiz günlerde yaptıkları açıklamada televizyonların %95 ekran kasa oranına sahip olacağını ve arka tarafta da karbon fiber bir yapı bulunacağı da açıklandı. Biz hazırız, bekliyoruz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.