Ana sayfa » Mobil » 20 saat pil ömrü sunan yeni nesil Realme Buds Q nihayet tanıtıldı!!!

20 saat pil ömrü sunan yeni nesil Realme Buds Q nihayet tanıtıldı!!!

20 saat pil ömrü sunan yeni nesil Realme Buds Q nihayet tanıtıldı!!!

Realme X3 ve Realme X3 SuperZoom’un tanıtımını gerçekleştiren Realme, bunlara ek olarak bir de yeni nesil Realme Buds Q kulaklığını duyurdu.

Son zamanların yükselen yıldızı Realme, akıllı telefondan giyilebilir teknolojilere kadar her alanda kategorisini genişletmeye devam ediyor. Çinli şirket bildiğiniz üzere bugün, yeni akıllı telefonları Realme X3 ve Realme X3 SuperZoom modelini piyasaya sürdü. Buna ek olarak şirket, yeni akıllı telefonlarının yanı sıra, bir de  Realme Buds Q kablosuz kulaklığını tanıttı.

Yeni nesil Realme Buds, serinin bir önceki modeline kıyasla biraz daha farklı bir tasarım ile geliyor. Samsung Galaxy Buds‘dan esinlenen bu kulaklık, bir önceki modele göre kulakta artık sabit kalabilecek. Ayrıca 3.6 g ağırlığında olan Realme Buds ,  20 saatlik pil ömrü  ve IPX4(Suya dayanaklılık) sertifikası ile kullanıcıların beğenilerini şimdiden toplayacak gibi gözüküyor.

Buna ek olarak Çinli şirket, Realme Buds Q’nun pil ömrünün, aynı sınıftan en çok satan diğer kulaklıklardan % 66 daha yüksek olduğunu iddia ediyor. Yine de bunu deneyimlemeden bir şey dememiz pek doğru olmaz.

Oyunlarınız artık Realme Buds Q ile daha iyi olacak

Realme Buds Q’nun,  119 ms‘lik ultra düşük gecikme süresi sağlayan özelliği ile, oyunlarınızda en iyi ses deneyimlerini yaşayabileceksiniz. Buna ek olarak kablosuz kulaklığınız dokunma işlevlerinden yararlanarak telefon aramalarına cevap verip, dinlediğiniz müzikleri de değiştirmeniz mümkün olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.