Ana sayfa » Mobil » Windows 10 2004’ün hatalarını gideren Build 20152 sürümü yayınlandı!!!

Windows 10 2004’ün hatalarını gideren Build 20152 sürümü yayınlandı!!!

Windows 10 2004’ün hatalarını gideren Build 20152 sürümü yayınlandı!!!

Microsoft, hatalarla dolu Windows 10 2004 güncellemesini, bugün geliştiriciler için yayınladığı Build 20152 sürümü ile çözüyor.

Microsoft, geçtiğimiz günlerde merakla beklenen Windows 10 2004 sürümünü yayınladı. Yayınladı yayınlamasını da, onlarca hatayı da beraberinde getirdi. Şimdi kullanıcı geri bildirimlerini dikkate alan dev şirket, tespit edilen hataları gidermek için, Build 20152 geliştirici önizleme sürümünü yayınladı.

Windows 10 Build 20152 sürümü, yeni özelliklerin aksine sadece hataları gidermek için geliyor. Şimdi gelin sözü fazla uzatmadan değişiklik listesine bir göz atalım:

Değişiklikler:

  • PC’yi yeniden başlattıktan sonra, Not Defteri’nin yanlışlıkla silinmesine neden olan sorunlar giderildi.
  • Windows’un devam etmesi için alan gerekiyor” bildirim sorunu giderildi.
  • Güncelleştirme yeniden başlamaya hazır olduğunda, alt tarafta(Görev çubuğunda) sürekli  Windows Update simgesi görünüyordu. Bu sorunda yeni sürüm ile birlikte giderildi.
  • Giriş yönteminin açık görünmesine neden olan sorunlar giderildi.

Şu ana kadar yeni sürüm hakkında bildiklerimiz bu kadar. Ancak, macOS karşısında son güncellemeler ile birlikte büyük koz elde eden Microsoft cephesi, asıl büyük yeniliklerini önümüzdeki yıl sunacak. Windows 8 ve Windows 7’den desteğini çeken Microsoft, bu sayede sadece Windows 10’a odaklanacak. Böylelikle daha stabil ve hızlı bir işletim sistemi bizleri bekliyor olacak.

Peki sizler Windows 10 2004 sürümünü nasıl buldunuz? Herhangi bir hata ile karşılaştınız mı? Karşılaştıysanız da, ne gibi sorunlarla karşılaştınız? Bizlere yorumlarda belirtiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.