Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Türkiye’de satılacak, bedavadan az pahalı Elephone W6 satışa sunuldu

Türkiye’de satılacak, bedavadan az pahalı Elephone W6 satışa sunuldu

Türkiye’de satılacak, bedavadan az pahalı Elephone W6 satışa sunuldu

Türkiye pazarına giren Elephone yeni nesil akıllı saati Elephone W6 ile Apple Watch ve Galaxy Watch serisi ürünleri bitirmeye geliyor…

Akıllı saat mi? Akıllı bileklik mi? Sorusu birçok kişi için halen geçerliliğini koruyan bir noktada. Son dönemde Çinli üreticilerin en başta da Xiaomi akıllı saatlerin fiyatlarını inanılmaz bir noktaya getirmesi ile birlikte bu soru yerini “hangi uygun fiyatlı akıllı saat?” sorusuna bıraktı. Bir süre önce ülkemiz pazarına resmen giriş yapan Elephone markası bugün Elephone W6 akıllı saatini resmen satışa sundu.

Saat tek kelimeyle muhteşem özellikler sunuyor. Zira bugün bu özelliklerin çoğunu yapamayan ve bunun 10 kat daha pahalı fiyatına satılan akıllı saatleri kullanıyoruz. Peki bu özellikler neler

Elephone W6 teknik özellikler

Öncelikle ekran boyutu 1,54 inç olarak gösteriliyor. Bununla birlikte kasa kalınlığı da 8,9mm seviyelerinde. Tüm bunlara ilaveten kalp atış hızı sensörü, kan basıncını ölçme yeteneği (tansiyon ölçme) ve kan oksijen doygunluğu seviyesini ölçümleme gibi yeteneklere sahip olan bu akıllı saatin 39 dolar fiyata sahip olduğunu da belirtelim. Bununla da yetinmeyen Elephone, ön siparişe özel olarak akıllı saatin fiyatını kısa süreliğine 29 dolar olarak belirledi.

Elephone W6 ile akıllı telefonunuzun kamerasını kontrol edebilirsiniz. Bunu yapmak için sadece uygun bir bilek hareketi yapmanız yeterli oluyor. Zone 2 spor modu ile birçok spor moduna sahip olurken, akıllı saatin çeşitli egzersizleri kaydetmesine de izin veriliyor.

Hava tahmini fonksiyonu, hatırlatıcılar, uyku izleme, bildirim yönetimi gibi özelikler de saatte var. Saat, Bluetooth 5.0 ve 200 mAh kapasiteli bir batarya ile en az 1 haftalık kullanım ömrü bizlere sunuluyor.

Ve şu anda bu ürün sadece 29 dolar…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.