Ana sayfa » Mobil » Opera 69 sürümü nihayet yayınlandı!!! Yeni Twitter eklentisi ve çok daha fazlası

Opera 69 sürümü nihayet yayınlandı!!! Yeni Twitter eklentisi ve çok daha fazlası

Opera 69 sürümü nihayet yayınlandı!!! Yeni Twitter eklentisi ve çok daha fazlası

Merakla beklenen Opera 69 sürümü, bugün nihayet kullanıcılara sunuldu. Kenar çubuğuna instagram’dan sonra şimdi de Twitter eklentisi geliyor…

Opera, bir süredir üzerine çalıştığı 69 sürümünü bugün nihayet kullanıma sundu. Nisan ayında uygulamasına Instagram kısayolunu ekleyen şirket, bu sürüm ile birlikte artık Twitter kısayolunu da kenar araç çubuğuna eklemiş oldu. Bildiğiniz üzere Opera, en sık kullanılan uygulamaların kısayolunu kenar çubuğuna ekleyerek, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir tuşla gidermenize olanak tanıyor. Bu sayede hem uygulamaları üçüncü taraf olarak indirmenize gerek kalmıyor, hem de depolama alanından tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Son güncelleme ile gelen Twitter kısayolunu, sol tarafta yer alan kenar çubuğundan etkinleştirerek artık kullanmanız mümkün olacak. Eğer uygulamayı kenar çubuğuna eklediyseniz, hesabınıza giriş yaparak Twitleri bu kısayol ile takip edebileceksiniz.

Buna ek olarak, Opera’nın ürün müdürü  Maciej Kocemba‘da yeni sürüm ile ilgili kısa bir açıklamada bulundu.

”Son güncelleme ile birlikte Opera’ya yeni  Twitter kısayolunu ekledik. Bu araç ile, bilgisayarlarınızdan Twitter’a erişmeniz artık daha kolay ve hızlı olacak. Sizlere daha fazla yenilik getirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.”

Opera, bildiğiniz üzere Twitter ve Instagram‘a ek olarak,  daha önceden Telegram, Facebook Messenger, Whatsapp ve VKontakte gibi popüler uygulamalarında kısayolunu platformuna eklemişti. Son olarak Twitter’da bu gruba katılarak seriyi tamamlamış oldu.

İndirme linki

● Opera Kararlı sürüm

● macOS için Opera Kararlı

● Linux için Opera kararlı- deb paketleri

● Linux için Opera kararlı- RPM paketleri

● Linux için Opera kararlı- ek paket

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.