Mobil Haziran 23, 2020 14:00

Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C tanıtıldı! Fiyat dediğin böyle olur

Bir süre önce Watch 4 ve Watch 4 Pro modellerini gördüğümüz çocuk saatinin yeni modeli Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C muhteşem fiyatı ile tanıtıldı.
Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C tanıtıldı! Fiyat dediğin böyle olur

Çocuklarımızın güvenliği her şeyden önemli. Bundan dolayı da birçok ebeveyn çocuklarının yerini takip edebilmek adına “çocuk saati” adı verilen ürünler alıyor. Bu da oldukça normal zira son dönemde yaşananlar ve okuduklarımız bu tarz ürünlere ihtiyaç duyulduğunun da bir göstergesi. Çocuk saatleri konusunda oldukça iyi bir tecrübeye sahip Xiaomi ise bugün uygun fiyatlı Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C modelini tanıttı.

Ürün sadece 56 dolar ve daha önce satışa sunulan Watch 4 ve Watch 4 Pro‘dan önemli ölçüde daha ucuz. Akıllı saatin 1.3 inç boyutunda AMOLED ekranı olduğunu belirtelim. Bu noktada Watch 4 ve Watch 4 Pro modelinde 1,7 inç ekran olduğunu da hatırlatalım. Saat ayrıca video görüşmeleri için 2 megapiksel kamera ile de geliyor. Bu görüşmeler Xiaomi‘nin saat için geliştirdiği uygulama üzerinden rahatlıkla gerçekleştiriliyor. Video görüşmeleri 4G veya Wi-Fi ile yapılabilir. Bu arada madem 4G dedik bu saatin 4C modelinde sadece Wi-Fi ve GPS desteği olduğunu 4G modelinde ise internet bağlantısı olduğunu da belirtelim.

Xiaomi Türkiye bize sorarsanız bu tarz ürünleri Türk kullanıcılara kesinlikle sunmalı. Zira bugün piyasada satılan birçok çocuk saatinden çok daha kapsamlı ve çok daha iyi özellikleri olan bu saati başta kendi çocuğumuz olmak üzere tüm çocuklarda görmeliyiz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.